Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobar osjećaj :D

Dobar je osjećaj na krpicama............ -kad gledaš među svojim omiljenima "prodane" stvari koje si baš ti kupio [:zaljubljen] -kad ti se jave ljubazni prodavači voljni dati svaku potrebnu informaciju, pa jednostavno ne možeš ne kupiti od njih [:sramezljiv] -kad ideš na blef uzeti iako nisi siguran za veličinu, jer ti se toooliko nešto sviđa, pa kud puklo, a onda ko ozeb´o sunce čekaš poštara [:hihot] -kad ne dobiješ u danu ni jednu poruku tipa "ja želim" pa tvoj link za artikl bez ikakvog upita... (onda i napišeš nešto tipa "slobodno je" ili "nije prodano" pa nema odgovora) what's the point?! [:sokiran] -kad je kupac toliko brz i odlučan i napravi uplatu u tako kratkom roku da se nisi ni okrenuo,pa brže bolje pišeš obrazac i trčiš na Tisak [:hihot] -kada znaš da si prodao nešto ispod svake cijene koju si dao za tu stvar,ali ti jednostavno samo stoji i stoji u ormaru, a nekog je drugog usrećila i to za male novce [:zaljubljen] -kada .....(nastavite) ...a sad vi .... [:zaljubljen] *sorry curke, al dobro sam raspoložena danas [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 03
kad stvarčice iz omiljenih dođu na moju adresu [:zaljubljen] ,,,,
2015 02 03
kad nekom nešto poklonim,i znam da je to zaslužio deserostruko [:zaljubljen]
2015 02 03
može,može, slažem se, samo pozitiva, ajmooo [:zaljubljen]
2015 02 03
-kada te cure nasmiju na forumu,da ti poprave i uljepsaju cijeli dan!! [:poljubac]
2015 02 03
bila mi je strašna jedna korisnica, em je uplatila a da se nisam stigla okrenuti em odmah ostavila povratnu...s obrazloženjem" ne znam kad cu se opet ulogirati"... [:hihot] pa se javila za 10-ak dana da kaze da je prezadovoljna..hahaha
2015 02 03
kada se kroz poruke osjeti ljubaznost i dobra volja [:zaljubljen] i kad otvoriš forum a najveseliji luđaci u naponu snage u pozitivnom duhu jašu po nekoj temi [:smije] [:smije] znate cure na koga se ovo odnosi [:hihot]
2015 02 03
kad netko kupi nešto što je rezervirao [:hihot]
2015 02 03
slažem se [:smije] imala sam 2 rezervacije od tjedan dana i obje cure su uzele :) lijepo iznenađenje naspram ostalih zavlačenja i nejavljanja [:smije]
2015 02 03
Brdo i Ormarić [:zaljubljen]
2015 02 03
I Maja i Winxica [:poljubac]
2015 02 03
Nabolji osjećaj je taj , kaj na ovim našim krpicama postoje cure koje imaju dušu , srce veliko do neba , kaj su poštene , vesele i kaj poštuju malog čovjeka. [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 03
kad sasvim slučajno nađeš rodicu na krpicama i još mijenjaš s njom krpice..divota [:smije] [:zaljubljen]
2015 02 03
stvarno dobar osjećaj [:kesi]
2015 02 03
@prgica, prejako. Pozdrav svim pozitiva Krpičarkama!
2015 02 03
1 2