Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kriva prezentacija.......

super su mi ove cure sa svojim slikama [:kesi] cura prodaje sandale na svim slikama njene noge od do ,a sandala nigdje trebam super zoom da bi vidjela koje su uopće boje [:jezik] gle imas jako lijepe noge Al mene zanimajuSANDALE,isto je tak i s haljinama i koječim,u prvom planu sise a ako se bas dobro zagledas vidiš da ona ima na sebi i nekaj za prodat [:znoji] curka lepe ste zgodne ali artikli nas zanimaju [:smijesi]
2015 02 03
aha,kao i guzice [:jezik]
2015 02 03
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 03
[:smije]
2015 02 03
hahahaha [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 03
Klasika haha Sjecam se jedne korisnice koja je prije cca mjesec dana stavila ogrlicu i slikala ju je na sebi a sise izbacila da se ogrlica ni ne primjecuje [:smije] [:smije]
2015 02 03
[:smije] lajkam,... mislim hallo... ja danas poslala 3 upita curama za stvari koje prodaju, na kraju se ispostavilo da slika nema veze sa stvarima,kao ni cijenom.. [:frustriran] mislim da odustajem.. već mi je dopiz...lo da baš svaku sitnicu moram pitati... kao i oni "faking" lotovi a onda cijena za jedan ili još bolje ni jedan nema tako nisku cijenu [:boji] danas cura napiše cijenu od 1kn i dolje ispod cijena je fixna [:sokiran] [:smije] i naravno neda meni vrag mira, napišem joj znači cijena je fixna 1kn.. a ona se čudi .. pa cijena toga je 500kn [:smije] [:hihot] pa kog' si vraga onda napisala na 1kn da je cijena fixna?!!! hallloooo [:frustriran] mislim znala sam no iskreno očekivala sam cijenu kako se i kreću oko 100-150kn , no njena me uspjela nasmijati 1kn fixna narasla na 500kn [:vrti] [:vrti] [:frustriran]
2015 02 03
Ako nastave sa stavljanjem neprimjerenih slike, možda se pojavi potreba da u gornjem uglu ove stranice, piše 18+ [:smije] [:smije]
2015 02 03
ahahahha [:kesi]
2015 02 03
[:smije] [:hihot] [:hihot] baš..
2015 02 03