Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

samsung galaxy s4 maska :)

cure, di da kupim maskicu za taj mob, i foliju za ekran? ima kakva stranica povoljna? trazim za poklon, pa mora biti novo zapakirano [:smijesi] nisam kupovala nikad, pa stvarno neznam :)
2015 02 04
a inače najbolje ti je sa ebaya jako su ti jeftine imaš ih od dolar i dodju ti za dva tjedna.. pet komada folije ti je dolar i pol dakle nekih desetak kuna.. ako odeš u neki tmobile vip ili sl centar jedna folija ti je oko dvadeset kuna a maske imaš već od pedesetak obične
2015 02 04
ne znam kako drugima, ali meni su mat folije bolje od sjajnih jer se ne vide prsti toliko na ekranu i nema refleksije.
2015 02 04
Je ebay .... [:kesi] Ako što pronađeš javi se ja ti naručim od tamo bez ikakve provizije [:zaljubljen]
2015 02 04
na uk ebay ti stigne za tjedan dana al ih platiš oko četiri pet funti dobrih ima
2015 02 04
Bila sam naručila sa ebaya za Samsung Galaxy s4 i super je,ali nikako ne stane telefon [:smije] Možeš nekako ugurati,ali se onda ošteti gornji dio Tako da bolje negdje uzeti gdje možeš isprobati [:smijesi]
2015 02 04
marina ako si uzela slim case ima fora:D prvo moraš stavit donji dio moba pa onda klikne gore.. :D ako je meni kad stavim prvo gore onda ne sjeda :D
2015 02 04
hvala cure, vidjela sam da ih ima na ebayu, al mi treba za vikend, pa nemam vremena cekat :) otici cu do t coma, i jos nekih trgovina di bi moglo biti pa cu vidjet :) hvala :)
2015 02 04
imaš u tele dva. imaš npr po standovima u shopping centrima. i vidjela sam kod kineza da isto imaju maske za i iphone i s3 4 5 isto offertisima sam vidjela, tele dva..
2015 02 04
fala zrinkic, pogledat cu sutra onda i tamo [:smijesi] u tele i ofertissimi :)
2015 02 04
Ja imam samung galaxy S4 i narucila sam si tonu maski od kojih nisam ni pola koristila,tako da sam prodajem par komada koje ni necu koristiti pa ako te zanima javi se,cijena je 15kn,lp :)
2015 02 04