Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Anticelulit

Naravno da treba vježbat i pit puno vode, ali uz sve to narančina kora se teško razbija [:place] pa me zanimaju Vaša iskustva s kremama [:zaljubljen] Da li ste ikada koristile anticelulitne kreme? Postigne li se ikakav učinak? Planirala sam možda kupiti Herbafast anticelulitnu kremu, pa ako koja ima iskustva konkretno s njom? [:kesi] [slika:8496c69d-07ac-4abc-92b0-a14809476eb5]
2015 02 24
ja sam koristila prije par godina,uz vježbanje uspjela sam stvarno zagladiti kožu, ali potrošila sam malo bogatstvo za kreme... jedna, dvije, tri...nikako dosta dok kreneš s tim tretmanom...jer ako misliš kupiti samo jednu i da će biti rezultata- ništa od toga [:smijesi]
2015 02 24
Cure ,Guam naticelulitno blato vam je zakon. I kreme : Elancyl, Guam,Avon, Bionsen, Collistar..... I dobro je uzeti nešto za detoksikaciju prije ljeta.
2015 02 24
Da li vam bolje zvuči ovaj sastav "Liporeduktil kompleks (kofein, TEA-jodid, karnitin, escin), amazonska bijela glina, bijeli lišaj, zelene alge" ili "Rižin vosak, mentol, kofein, alge" ? [:smijesi] Jer ako ste već par krema koristile vjerujem da se razumijete koje tvari su učinkovitije u anticelulitnim kremama? [:sramezljiv] i ZaraGuessHR to Guam blato, koja količina koliko košta, i gdje ga kupiš? I da li smrdi, jer mi nekako zvuči kao da smrdi [:hihot] [:poljubac]
2015 02 24
Negdje sam pročitala da sve te puste anticelulit krreme samo površinski zaglade kožu..ja isto planiram tretmane, ali neke koji djeluju dubinski
2015 02 24
Hm, sve je to djelotvorno i kofein, glina,alge,mentol....zavisi koja je marka Blato ima malo neobičan miris, ali ništa strašno, ima ga u Bipa, Dm, Kozmo i slično, bude 500 ml, oko 150 kn, ali jednan je dovoljan, stvarno ima učinak. Najbolje je teretana i malo neka krema, to djeluje zajedno super.
2015 02 24