Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Ne kužim (Theory of evrything)...

Za vas koji ste gledali film...Nije mi baš jasno iz filma, zašto se odlučuju razvesti Jane i Stephan Hawking? Eto, mirnije ću spavati ako mi objasnite što sam to propustila u filmu kad mi nije jasan taj dio. :-D [:hihot]
2015 02 24
Pa jednostavno više ne funkcioniraju, a i ona se poželjela očito nekog normalnog života i shvatila da se dosta žrtvovala ( a i on je to prihvatio) i zaljubila se u onog profesora sviranja... Pružila mu je sve što je mogla, bez nje možda ne bi ni poživio toliko tj bez njezine pomoći, ali mislim da joj je svega bilo već dosta.
2015 02 24
Zato što on nije trebao tolike godine poživjeti i u jednom trenutku je trebala dobiti natrag svoj život. Osim toga, Stephen se 'zaljubio' u svoju novu njegovateljicu. Iako se i od nje razveo kasnije.
2015 02 24
Ta njegovateljica ga je zlostavljala, zbog tog se kasnije i od nje razveo....
2015 02 24
neeeeeeeee.. ne spoileri... imam ga skinutog, samo se moram uskladit s deckom da ga pogledamo al ajd.. .jel dobar film? veselim mu se od kak sam vidjela trailer u kinu
2015 02 24
meni je ok.. 6,5/10 :-)
2015 02 24
Zeekay, ne otvarati teme s ovakvim naslovom onda, ja sam se opekla par puta kad su mi spojlane :D Meni je ok, ništa posebno, aliglavni glumac je to odradio vrhunski.
2015 02 24
Iako ovo i nije toliki spojler jer je biografski film, ništa što se nije moglo pročitati/znati o Hawkingu :D
2015 02 24
Računala je na 2 godine [:smije] Po meni, izgubili su povezanost, ona više nije mogla/htjela biti stalno uz njega. I sama je rekla da ga je voljela, ne da ga voli. U romantiziranoj verziji njegova života svatko je nakon braka našao boljeg partnera.
2015 02 24
Meni je film odlican, ali glavni glumac me ocarao kako je dobro odglumio :)
2015 02 24
Ja mislim da nije ocekivala a i da je, sama je rekla da zeli bit uz njega do kraja, koliko god dugo to bude.. Tako da.. Mutavo je to sve :D
2015 02 25
Ja sam film odgledala dva puta koliko je dobar :) Zao mi je nje kako se zrtvovala.. ali ona zadnja scena "Jane, pogledaj što smo stvorili" i onako pogled u njihove troje dječice :) Predivno... A glumac, nemam komenara! S-a-v-r-š-e-n-o! [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 25
Mene je film rastužio. Po meni se film trebao zvati Teorija relativnosti. Pokazuje kako netko tko je cijeli život živio kao ateist može na kraju priznati da Bog postoji, a netko tko se izvana pokazuje kao vjernik u biti krši Božje zapovjedi i vara supružnika. [:tuzan]
2015 02 26
pogledala upravo nisam ba iznenadjena razvodom vise sam bila iznenadjena onim penthouseom :) sveukupno 7/10 ... steta da nije u filmu bilo vise govora o njegovom radu, a manje o braku [:smije]
2015 02 28