Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prijava poreza- molim znalce za pomoc :-)

Curke moje drage, molim malu pomoc [:smijesi] Ako je osoba penzic i ima mirovinu manju od 2000 kn, a i prima podstanare, uz prijavu i placanje poreza, da li treba predati prijavu za povrat poreza? Ja se iskreno ne razumijem u to [:frustriran]
2015 02 25
AAAA nitko ne zna [:place] [:place] [:place]
2015 02 25
nazovi poreznu!!! uvijek zovi, ja pretpostavljam da IMA pravo na povrat!!!
2015 02 25
mene je moja porezna sama pitala imam li sta i eto da nije dobra dusa ne bi se ni sjetila da sam tamo prije god. dana nesto radila, a drzava mi uzela.. bice mali iznos, ali neka je.. malo po malo malo vise [:jezik]
2015 02 25
Prije nekoliko god je bilo,mislim da nema pravo na povrat poreza
2015 02 25
Ja nemam pojma.najbolje poreznu pitati
2015 02 25
ukinute su porezne olaksice za to..
2015 02 25
Lanaazg u tom slučaju zakonski nije dužan predati prijavu. A pravo na povrat ovisi o iznosu dohotka od najamnine.
2015 02 25
pošalji mi podatke u inbox ja ti napravim poreznu prijavu, podatke od te osobe, koliko je u 2014 primio mirovine, koliko je primio od najamnine i koliko je uplaćeno poreza pa ćemo vidjeti dali ima povrat vratim ti excel datoteku odštampaš i pošalješ u poreznu preporučeno poštom.Naravno ništa neću naplatiti penzićima.
2015 02 25
Kanirpe osobni odbitak ide do iznosa godišnjeg dohotka od nesamostalnog rada (mirovine) [:pospan]
2015 02 25
Drage,eto da malo pripomognem... Ne znam koliko od vas zna za ovo,ali ako ste u 2014 bile nezaposlene,ili bile na bolovanju ili na porodiljnome (sveukupni dohodak ne smije biti veći od 11.000,00kn u prošloj godini!), te ako još k tome i imate djecu, pod "uzdržavane članove kućanstva" vas može staviti vaša majka ili otac, baka ili djed (DA - istina je!) Baka ili djed mogu staviti svoje unuke pod uzdržavane članove (to se isplati ako puno rade i ako su zaradili u prošloj godini više od vas!!) :) A ako pak još k tome i vi niste radile, ili ste bile više vremena na komplikacijama,bolovanju ili na porodiljnome, neka stave i vas na uzdržavane članove :))) SRETNO!
2015 02 25