Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Otvorene molbe za posao-iskustva

Drage cure.. zanima me jeste li u traženju posla slale otvorene molbe, u čemu ste ih predavale ili ste ih slale poštom.. Je li se ijednoj dogodilo da bi je nakon toga nazvali iz neke firme i da je dobila posao..kakva su vam iskustva? Ja već dugo tražim posao i još mi samo to preostaje da krenem od dućana do dućana i dajem molbe tako... natječaja i nema baš puno, a šaljem sve šta se može i sve za šta se mogu prijavljivati.. Razgovora ima, ali posla još ne [:tuzan]
2015 02 27
većinom privatne firme ne odgovaraju na upite i mole..jedino ove malo ozbiljnije, ako šalješ mailom odgovore, da ce ti se javiti ako bude potrebe za radnicima,.. i da ce te imati u vidu..ali mislim da nista od toga. :) radila sam tako nakon skole i nisam dobila nista od odgovora osim iz Bipe. ali sad sam sretno zaposlena u Inspekciji rada :)
2015 02 27
prema mom iskustvu sve otvorene molbe, bez obzira na nacin slanja, zavrse u crnoj rupi svemira [:frustriran]
2015 02 27
Kolegica mi je slala kod Hanžekovića molbu,bez natječaja,i nakon 20 dana zvali,i sad sretno radi [:smijesi]
2015 02 27
drago mi je čuti da i na krpicama ima sretno zaposlenih, većina nas kuka da nema posla i da je teško.. [:zaljubljen]
2015 02 27
Imam iskustvo sto se studentskog posla tice, dosla sam u Cookie Factory nakon sto je zavrsio natjecaj pitati osobno jel imaju potrebe za radnicima, i rekli su mi da ako mogu dodem odmah iduce jutro (medutim u meduvremenu je nesto uskocilo). Takoder sam od nekih ljudi cula za jednu mark agenciju da su doslovno poslali upit i odmah su ih zvali na razgovor...tako da nije nemoguce :)
2015 02 27
Ja sam 2-3 puta slala i nista :(
2015 02 27
ovisi :) mi u firmi čitamo molbe i ako nam netko odgovara, zovemo ga/ju na razgovor. Isto tako, frendica radi u dućanu s robom i jedan dan im je došla cura osobno sa životopisom i pitala jel traže nekog, sutradan je već radila :) Tako da, nemoj odustajati, ionako nemaš ništa za izgubit [:smijesi]
2015 02 27
Da u Zagrebu ima posla i tko kaže da nema taj laže ili ne želi radit..samo pogledajte iz kojeg sam ja grada i sve će vam biti jasno,posla nema..bila nedavno na razgovoru i normalno ništa [:ljut]
2015 02 27