Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

ZAVRŠNI RAD

pozz svima :) ako bi mi netko mogao dati link nekog dobrog primjera zavrsnog rada za srednje sk bila bih mu zahvalna :)
2015 02 28
Koji predmet?
2015 02 28
posto sam ekonomska skola, ja radim osnove turizma, ali nije bitno iz kojeg predmeta, bitno mi je da vidim po kojem principu trebam raditi :)
2015 02 28
Bitno je koja si škola, strukovne škole imaju nešto u struci za izradit [:jezik] ne pismeno.
2015 02 28
Vidjela sam tek sada da tražite link...nema linkova s primjerima gotovih radova jer je to zabranjeno stavljati, odnosno google admn to pobriše...imate jako puno linkova kako se piše završni rad... samo uguglate završni rad, osnove pisanja završnog rada i slično... To su smjernice koje pomažu...okvirno....ovisno o dogovoru s prof, radi se uvod u koje se objašnjava zašto je izabrana tema koja je izabrana, razrađuje se na 15 do 20 stranica, i zatim se zaključuje, daje primjere, grafove, tablice i sl. Svaki copx paste s wikipedije prof uočava bez problem, i obavezno se navode fusnote i na kraju literatura po abeced npr. Bačić, M: Osnove turizma, ŠK Zagreb, 2011. itd....
2015 02 28