Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dobro jutro curke!!

Pozz svima -sta radite,mucili koju glavobolja kad su ove nagle vremenske promijene,mene vec dva dana strasno boli glava,jel ima koja kakav prirodni lijek za migrenu? [:zaljubljen]
2015 03 05
pozdrav...ja pijuckam čaj...i mene boli glava...ali osim nalgesina,ne znam ništa na prirodnoj bazi... [:tuzan]
2015 03 05
Sex. napisah samo sex pa veli prekratka poruka. [:place] [:sramezljiv] [:place]
2015 03 05
Mene probudila kisa jutros,padala mi po glavi,prozor raznjela bura,jbt trebem kisobran u spavacoj [:smije]
2015 03 05
Jutro, meni se samo spava, ujutro se jedva probudim [:kesi] Imam odličan recept s đumbirom, narežeš ga na kockice i staviš u zakuhanu vodu. Uzmeš malo đumbira da ti ne bude jako i ljuto i to popiješ. Možeš si staviti i malo meda. Probaj, fino je! A ako ne voliš prirodne lijekove, caffetin je odličan protiv svih bolova. [:kesi]
2015 03 05
Stanicmla.......jednom je davnih dana , dok sam još bila mlada i zelena , rekel moj stariji kolega : Raširi noge i glava će proći......... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] A ja si mislim , kaj pak sad to je , kakav je to novi recept ? [:vrti] [:sokiran] Al kad sam skužila , al je bilo bežanja....... [:smije] [:smije] ... Eto.....Koviljka ti je štela nekaj reći po tom pitanju.... [:smijesi]
2015 03 05
Ima i u tome nešto...sigurno [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 05
winksa kam si bežala, njemu h krilo?! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 05
Dobre ste - al nemrem noge raširit oni dani u mjesecu [:smije]
2015 03 05
koviljka ,trebala si napisati sex -tri puta [:smije]
2015 03 05
newenka ..... [:poljubac] hahahahaha.....ne mila.....dedek je bežal....a ja za njim......sa metlom u ruci..... [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 03 05
jeje...sad je dedek...znam ja tebe ptico dok si jaje bila [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place] [:place] [:place]
2015 03 05
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Odi vrit........zlo jedno...... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 05
odi ti pa bumo skup istraživale...vještice jedna [:zaljubljen] [:poljubac] [:hihot] [:place]
2015 03 05
sasa2509.....lijepo te molim , briše svoj post.....ovo nije tema za reklamiranje koje i ovak nije dozvoljeno..... [:vrti]
2015 03 05
1 2