Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Administratoru, u čemu je razlika?

dakle, ukucam lei lou...prvih nekoliko oglasa nema veze sa navedenim "brandom"...da ni ne spominjem neke druge brandove, čija imena neću spominjati, a prava su ZARAza na krpicama... ...dakle ukucam lei lou- i prva misao koja mi padne, a inače nisam kočijaš, je -..ebo vas lei lou da vas ...ebo...pardonmajfrenč [:hihot] e sad ni mi jasno ak neko može bit blokiran radi ne znam nečeg drugog zašto ne bi mogao biti i radi krivog tagiranja...ta to rade žene sa preko sto povratnih....dakle u čemu je razlika????????? pa se za to recimo ne blokira ne znam neko uleti u krivu temu na forumu i blok [:sokiran]
2015 03 09
da! slazem se, nesto najiritantnije na krpicama. o zari da ne govorim..
2015 03 09
zato što onaj ažurniji dio tima nije odgovoran za tagove [:smije]
2015 03 09
suosjecam....
2015 03 09
A di je kad ukucas cipele br 38,a pola stranice izbaci br 40-41,malo traperica,koju torbu,ogrlicu..ajme!
2015 03 09
aaaa tu je kvaka,znači ako trebam cipke broj 41,,moram ukucati 38,,,,, [:place]
2015 03 09
Pa kad sve što prodaju je LIKE ovo, like ono i onda imaju sto tagova [:smije] Evo baš sam maloprije naišla na ogrlicu iz trgovine Reserved, a ispod stoji "ogrlica reserved like zara" [:smije] Još malo će pisati majica benetton like zara. Možda već negdje i piše haha
2015 03 09
Preimenovati stranicu iz mk-moje krpice u Lt-lajk tagovi [:hihot] Ima cura sta su super uredne i paze,ali u ovom moru ispraviti sve...
2015 03 09
Ide mi to več na živce taj famozni LIKE pa šta me briga jel izgleda kao zara ili što već kad to nije. Da baš frustrira i za pogrešno navedene taggove koji uključuju sve poznate brandove a na slici ni jedan trebao bi biti block. I da smišna u pravu si to se najviše može naći kod korisnica sa puno povratnih.
2015 03 09
I nemojte misliti da sam snob, ali zar zbilja te cure koje tagaju "lei lou", "elfs", "guess" i slično, a prodaju majicu iz H&M-a mislie da si s time pomažu? Po meni je to dosta različita klijentela...
2015 03 09
e ma brate briga me što ona misli s tim tagiranjem...al rješenje je jednostavno...blokni je na određeno vrijeme i basta..!!!
2015 03 09
e ma što ću ja lipit u neku temu...time ja radim tuđi posa...kad bi se počele bar privremeno blokirat da vidiš kako bi se situacija "čenđala"
2015 03 09
smisnamala imajš onaj "gumbić" ispod slike prijavi(ndam se da funkcionira)
2015 03 09
ma kazu da taj "prijavi" ne radi.. kao ni broj pogleda.. nema vise ni strelica za "listanje" artikala.. rasulooo..
2015 03 09
ma te sa toliko povratnih ih i imaju baš zbog toga jer doslovno iskaču iz "paštete" bilo što da tražiš,i evo,hop! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:boji]
2015 03 09
1 2