Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pozitivne ocjene=loše iskustvo

Evo primjera da sve pozitivne ocjene ne znače nužno i pouzdanost.Neki dan sam platila 130kn za novu,nenošenu zarinu tuniku ,a jutros kada sam je pridigla na tisku vidim prekrasne boje rozu ali razvučenu sa flekom (mrljom) tuniku.Pošaljem dotičnoj poruku uz sliku mrlje a ona mi napiše da ne radi povrat i da je poslala bez mrlje.Također mi prilipi i negativnu ocjenu. Da pitam tetu na tisku da li je nosila ako je ona poslala bez mrlje a meni došla sa mrljom [:hihot] ? ej koga zanima slika rado bi je prilipila da mi kažete jel to novo i nenošeno [:tuzan]
2015 03 15
Ne razumijem zašto ti je ostavila negativnu ako si kao kupac obavila svoj dio, a to je uplata. Nema ti razloga ostaviti negativnu.
2015 03 15
[:sokiran] evo na,a baš sam temu otvorila kako me strah kupovati [:place]
2015 03 15
Njezina reakcija je dokaz da je poslala sa flekom ...
2015 03 15
jel se i ona povodi za tim kako ima npr 100 pozitivnih pa tebi neće nitko vjerovat? kak su ljudi bezobrazni i glupi [:vrti] ostavi i ti njoj negativnu, i sliku mrlje [:hihot]
2015 03 15
Jooooj, kakvo je to s+++e - ovo je on line kupovina, pa nema povrata novca [:pospan] ! To kad pročitam odmah znam da je muljanje u pitanju!
2015 03 15
jaooooo, ste vidili tagove? [:vrti] [:vrti]
2015 03 15
Nevezano za ovo, ali nekad ljudi ne ostave negativnu a trebali su, pa onda bude profila sa samo pozitivnima a trebaju imat i negativne.
2015 03 15
Todorićevo maslo [:frustriran]
2015 03 15
Viktorija slažem se
2015 03 15
napisala sam kako sam pogledala i sve mi se čini lijepo održavano i uredno slikano... [:ljut]
2015 03 15
[slika:86884986-872a-4360-b0e6-dbf386414f8e] pogledajte razvučene rubove [slika:fa8f467f-7dfc-4491-9c2f-5d666c060c7c] nadam se da vidite dvi masne fleke
2015 03 15
Ja isto napravila zamjenu za torbicu pismo koju je cura cijenila 100kn isto nova a dosta mi ostecena i sta onda?? Nisam joj se ni javila jel je pobrisala odmah artikl cim smo dogovorile i nisam imala nikakve dokaze al sigurna sam da je pisalo nova pa nisam luda da bi zamjenila tu torbu za 100kn a vrijedi mi 50 mozda 40 pa mi je bilo zao za moj artikl [:place] [:frustriran] [:frustriran] al neka se obogatila s tim artiklom iako sam vidjela da ga je prodavala kasnije a imala je dosta povratnih i jos joj isla na ruku pa joj ja poslala prije da vidi jel ce joj odgovarati [:ljut] [:vrti]
2015 03 15
Evo još jedan primjer da pozitivne ocjene ne znače nužno pouzdanost, a o kulturi da niti ne govorimo [:vrti] I ja sam prije jedno 2 tjedna kupila Asos haljinu za 160 kn, NOVU I S ETIKETOM, a stigla mi je haljina bez etikete koja je ispod ruke smrdila po miksu znoja i dezodoransa [:sokiran] Kada sam dotičnu obavijestila o tome, njen odgovor je da ona zna kakvu mi je haljinu poslala i da to nije istina. Naravno, nisam je tražila niti povrat novca, niti sam joj ostavila negativnu pa ne znam zbog čega bih išla izmišljati takvo što. Na kraju je došlo do vrlo ružnog verbalnog prepucavanja, jer naravno, ona je u pravu, a ja lažem iz ne znam kojeg razloga tako da mi se čak prijetilo da će mi se s juga Hrvatske doći u posjetu na kućnu adresu [:sokiran] [:frustriran] Korisnica je i prijavljena, ali od admina ili bilo koga niti A niti B niti BU [:ljut]
2015 03 15
naravno da se vide mrlje. Eto šta se desi kad tete na tisku otvore paket, rašire tuniku po pultu, pojedu na njoj sarme i pohance i onda je vrate u paket [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] Amaly, još uvijek ne kužim kakve veze ima uredan ormar i tvoj zaključak da zato ne djeluje kao cura koja šalje flekavo [:sokiran]
2015 03 15
1 2 3 4