Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pozitivne ocjene=loše iskustvo

Ja sam stekla dojam, na temelju sličnog iskustva,da neke ženske objese sliku ,ali nastave nositi taj artikl dok se netko ne "zakači" za to i kupi.Pa taj artikal ,onda dođe drugačiji nego što je bio na slici,a i neopran i znojav.
2015 03 16
Newwenter, meni se dogodilo s par artikala, koje sam kupila impulzivno, kasnije kad bi već stajali dosta, neke sam čak i nosila ipak, ali sam ih uredno maknula iz prodaje, ili promjenila opis. Nema ništa loše u tome i da je nošeno, ali neka bude realan opis, a stvari čiste i uredne. A što se tiče mrlja, i dalje mislim da nema šanse da se mrlje ne primjete ako osoba pogleda robicu prije slanja. ako samo izvadi iz oramra i strpa u vrećicu, nije ni čudo, ali onda isto tako, tvrditi da to nema veze s pošiljateljem je apsurdno
2015 03 16
jedino rješenje je kupiti sredstvo za mrlje, jer novca i ispriku dobit neću [:tuzan]
2015 03 16
mexicana,sve si rekla.Na takav način je to pošteno i realno.
2015 03 16
ljudi sredstvo za mrlje nije riješilo mrlju..dakle dobro je zamastila [:tuzan] ovu poruku sam maloprije primila vezano za dotičnu: Pozdrav draga malamoda, javljam vam se kako bih podijelila s vama jednako neugodno iskustvo koje sam doživjela s ManuelaIgor. Nisam onda mogla joj ostavit negativnu ocjenu jer sam i prije kupovala od nje jednom i nije bilo nikakvih problema, no ovaj posljednji put prije nekih tri tjedna nije tako prošlo. Iako je prošlo već vremena, još uvijek me to muči i osjećam se prevarenom jer sam također i ja pošten i fer i kupac i prodavač i uvijek se trudim poslati robicu kakvu bih je htjela i primiti. Kupila sam od dotične Zara wedge tenisice, koje mi je spustila na 200 kuna. Išle su pod "nove, jedva nošene". Također mi je "izašla u susret" i dogovorile smo se da joj uplatim na porodiljnu 115 kuna, a na drugu još sto. Tenisice su stigle ne samo debelo iznošene, već i popravljane, na crnoj patiki zašivene s bijelim koncem, i s rupom! Ja sam je jako pristojno, (prepristojno) kontaktirala s pitanjem zašto mi to nije spomenula, da bi mi ona odvratila "draga moja, patike su nove, nemam se živaca s tobom raspravljati, i ja te molim da tu naša konverzacija završi". Plus da sam sve njene fotografije za te tenisice kasnije pronašla na netu, znači nijedna nije njena, svoje maglovite dvije mi je poslala u inbox. Eto barem mi je malo lakše, da znam da nisam jedina, ali se svejedno osjećam glupo. Čujemo se malamoda, možda u nekoj budućoj suradnji, žao mi je što ste i vi nadrapali od dotične "NOVE NOVCATE"!!
2015 03 18
Pardončić, ako joj nije mogla zazviždati negativnu kao prodavaču, jer je tu mogućnos jednom potrošila, zašto joj nije kao kupcu - s istim ovim tekstom koji je tebi poslala [:sokiran] ?!
2015 03 18
Hej eto radi se o tenisicama koje sam ja kupila od dotične, a što se tiče negativne, pa eto, jednostavno nemam toliko iskustva na krpicama, tek sam nedavno intenzivno na njima, prije sam samo kupovala ponekad, pa nisam ni skužila da je mogu ocijenit i kao kupca, a i po prirodi sam takva osoba da uvijek pokušavam nekim mirnim putem riješit konflikt, što mi ovdje nije uspjelo, a možda sam mislila kao ajde, uplatila sam samo polovicu iznosa, znači 115 kuna, pa nek ide kvragu sve, rekla mi je da joj ništa više ne moram uplatit, ni da se više ikad javim, ali jbg opet sam prevarena! Baš se glupo osjećam, a inače nemam problema s rješavanjem takvih gluposti, nisam ni neka blesača kak god sam miroljubiva ali nije da se ne znam postavit za sebe, al ovaj put je tak ispalo. Još sam i popravak za patike 40 kuna platila da ih barem koji put obujem, ma koma. Al eto, bar sam ovdje svoje iskustvo podijelila [:tuzan]
2015 03 18
Da poludiš [:tuzan] ! Ja sam na svojim Krpičarskim prapočecima par puta tako 'ne talasala' kad sam dobila štrace umjesto pristojnih krpica, opisanih kao nove ili bez tragova nošenja; mislila sam - baš će me netko ozbiljno shvatiti, ja 3 povratne, ona 110..... tako da te skroz razumijem. Sad sam odrasla Krpičarka i ne dam se za**bavati [:hihot]
2015 03 18
Mislim da je vrijeme da se i ja napokon oglasim jer vidim da se ovdje da se ovdje zahuktalo... Prvo za ovu takozvanu prljavu haljinu- haljina je poslana cista i bez mrlje,a da je doticna lijepo zamolila da to rijesimo mirnim putem,to bi rijesili bez problema. Posto je gospodicna napisala citiram - haljina je prljava,zelim svoje pare natrag- naravno da joj necu napraviti povrat jer vrijeda mene i moju gardarobu. Posto i dalje ne odustaje,osjecala sam se prozvanom da odgovorim ovdje. Ova druga sa tenisicama je jos bolja,zamolila me da joj prodam tenisice u dve rate jer nema para,ja budala joj pristanem i nakon par dana se javlja da su ostecene. Mislim da joj ne bih prodala nesto u dve rate ako je ta stvar ostecena,na kraju sam ja ostala bez druge rate i sad jos gospoda pljuje po meni na forumu. Toliko o tome.. Cijela ova prica je napuhana,nazalost prikazana sam kao prevarant,sto nikako ne zelim i nadam se da su ljudi svjesni da svaka prica ima dvije strane. Takoder se nadam daljnjim lijepim suradnjama,jer nisam zlopamtilo i vjerujem unatoc svemu da je vecina cura ovdje normalna,uostalom vecina mojih suradnji je prosla savrseno,a pokretacici temi predlazem da se nauci komunicirati...
2015 03 18
Draga moja tvoji hvalospjevi te neće izvući..što da ti napišem nakon što dobijem nešto što nije niti blizu NOVOGA .Vrijeđaj se koliko hoćeš, ali draži su meni moji novci od tvog ega i stoga što nisi bila fer i vratila novce a ja bi ti avionom ako treba natrag poslala tvoju NOVU tuniku. Čuj i ja bi tako mirno diskutirala sa svim gramatičkim predispozicijama da sam tuđe novce pobrala , ali ne da mi se filozofirat, jer bitna je istina, a ne pričati bajke
2015 03 18
moja poruka je glasila; malamoda , prije 3 dana, 10:59 Pozdrav,tunika mi ne izgleda novo,dobila je jutros i vidin da ima mrlju.želim je vratiti i novce natrag jer ovo nije fer
2015 03 18
Nasmijavas me,naravno da nisam htjela da mi se obratis kao princezi vec kao covjeku,primjerice- tunika je zmazana,voljela bih da to rijesimo. Ili ne stoji mi,nisam bas sa parama ili nesto sl. Ja znam kakvu sam je poslala,ako je stvarno stigla prljava,mogli smo to rijesit normalnim putem,ali posto si odlucila ovako,samo nastavi... Ja se stvarno necu prepucavati sa tobom na forumu niti bilo kako drugacije,ako ti pljuvanje i svada cine satisfakciju,ja nisam takva i ponavljam- nauci se komunicirati.
2015 03 18
i ispod te poruke su bile slike koje sam i tebi poslala.
2015 03 18
tunika mi stoji odlično..želiš sliku? i čuj nije da tih 130 kn bi me u ičemu spasilo..ali stvar je principa odnosno ja sam kupila novu tuniku, a dobila zamazanu i to ne vrijedi ni kune, stoga draga ti si odlično prošla..dobila si 130kuna za tuniku koju zbog mrlje nisi mogla nositi..skidam kapu!!! ako te to veseli i ako tvoj karakter može mirno spavat varajući okolo..onda želim da Bog ti zaista pomogne, jer ti draga nije dobro [:smijesi] a administratorica nek riješi stvar
2015 03 18
gle ja mogu zalijepiti cijeli razgovor, uopće nije problem. Mogu pofotkati tenisice iz svih mogućih kuteva izbliza. Nije frka. Ne razgovaraj se tak i ne uči druge komunikaciji. Ti si ostala bez druge rate??? Ja sam bila i više nego fina, a na dvije rate si pristala baš zato jer si znala kaj mi prodaješ, pa valjda bar da nešto izvučeš, nemoj me navlačiti za jezik, sjeti se koliko sam fina bila prema tebi do samog kraja, nisam ti stisnula niti negativnu, ali nemoj se zajebavati i izazivati me i biti bezobrazna, ko da sam neko smeće, ja sam mater dvoje djece koja isto tak pokušava zaraditi neku kunu i priuštiti si neku stvarčicu za manje love nego u dućanu ovdje kao i svaka druga ovdje! A malo sam žešće škole stara moja od tebe u životu prošla i samo te upozoravam da sam jako fina i velika dobrica sve dok mi nedaš razloga da budem drugačija. I ja ne pljujem po tebi niti nisam, tri tjedna su prošla dokad se nisam javila, tek kad sam vidjela da si još nekog zaribala to je prvo, a drugo ti koja učiš komunikaciji si isto tako mogla barem izmisliti priču da nisi vidjela rupetinu zašivenu bijelim šugavim koncem na crnoj tenisici i biti pristojna, a ne moliti me da naša konverzacija završava NA ŠTO SAM TI SE JA BLESAČA JOŠ I ISPRIČALA, velim ti meni nije problem zalijepiti naš kompletan razgovor i pofotkati tenisice, i nalijepiti linkove s neta znači: s E baya i s googlea si skidala slike a meni si u inbox poslala svoje jadne dvije fotke, gdje naravno ni na jednoj fotki na vidjelo ne izlaze greške s kojima si mi patike poslala. Radije se pokrij po glavi i priznaj da si napravila budale od ljudi, sramota!
2015 03 18