Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

bezobrazluk !

ljudi čekaju plaću pa onda u međuvremenu se predomisle, nađu nešto ljepše, povoljnije, u dućanu bolje što mogu rastegnuti na american na 3 rate.. i onda odustanu ja jedino tako tumačim rezerviranje i odustajanje od rezervacija - nema mi drugog objašnjenja
2015 03 16
@katjazg- Nije meni namijenjeno pitanje, ali ovako ja riješim: [:sramezljiv] Mariji kažem da čekam Aninu uplatu i ukoliko ne prođe sve kako je dogovoreno da ću je kontaktirati.. Ako Ana misteriozno ispari.. pišeš neutralnu i javiš Mariji.. Moguće da je i to razlog, ali je bezobrazluk tražiti rezervaviju i tako zavlačiti prodavača.
2015 03 16
na krpicama sam prvi put čula za rezervacije, na njuškalu toga nema tj. samo jednom se dogodilo pored nekoliko stotina tisuća ljudi rezervacije nisu ni potrebne, doslovno je ko prvi njegovo
2015 03 16
@katja, rekla bih Mariji da mi se javila još jedna cura koja je rekla da bi uzela stvar i da će uplatiti tad i tad i ako to ne učini, javit ću joj se. Već sam imala nekoliko takvih situacija. Ako se Ana npr. javila u srijedu i rekla da uplaćuje najkasnije u četvrtak popodne, kažem ok. U međuvremenu se javi Marija, objasnim joj kako sam navela gore i ako Ana ne uplati najkasnije u četvrtak popodne, javljam Mariji da je stvar dostupna i ako je i dalje zainteresirana, možemo razmijeniti podatke. Naravno, vikendi su iznimka. Ako se netko javi u petak i kaže da će uplatiti u ponedjeljak, to mi je ok. Jer banke ne rade nedjeljom, a subota prijepodne je većini rezervirana za plac, špeceraj itd.
2015 03 16
svaki tjedan imam takva bar 1-2 "pacijenta" prije mi to islo na zivce a sad vise ne
2015 03 16
1 2