Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li to fer?

Ovako ide priča: Javila sam se curi koja nije imala povratnih informacija ( to trenutno nije bitno) i rekla je da nije sigurna u veličinu haljine, ali da paše na S i u redu pitam ju za podatke i pošalje mi podatke i ja joj uredno uplatim za haljinu 50 kn + za poštarinu da bi ta dotična meni poslala paket da ja opet platim poštarinu i naravno moji doma su to preuzeli jer su mislili da je nešto hitno i platili još 32 kn za paket, smatrate li vi da je to fer? da ona meni dva puta naplati poštarinu, i sada mi djevojka ne odgovara i ne želi mi vratite ni bar ta novce za poštarinu što mi je uzela. [:place] [:frustriran] [:ljut]
2015 03 16
nije to uredu od nje... gdje je nestala ona tema o karikaturi i slanju? [:sokiran]
2015 03 16
[:vrti] Jako ruzno od nje..neka ti vrati preplacenu postarinu!
2015 03 16
ne znam za karikature... i što je još najbolje, dotična je napomenula da je haljina u savršenom stanju, a ona sva puna mucica i to ne samo na jednom dijelu!!! nego cijela i još mene ona napadne kako ju lažno optužujem. pa jako sam ljuta [:vrti] [:place]
2015 03 16
...čitam i nevjerujem [:vrti] ..za 32,00 kn..strašno [:frustriran]
2015 03 16
hihih stylehunterlol to se i ja pitam,,zbisala cura [:smijesi]
2015 03 16
Daj negativnu! A ona je nestala jer su se sve cure obrusile na nju,mislila je da ce reci ok sta si curu zezla!
2015 03 16
@stylehunterlol - klasika, nije naisla na istomisljenike pa utekla [:smije]
2015 03 16
kako to mene zivicra kad netko nesto pita... i ne dobije odgovore koje ocekuje...pa kad sam na pola teme izbrise sve... hjoooooooj. a ovo za postarinu nikako nije u redu ...
2015 03 16
amjelavic - otvori svoju temu a ne upadati stalno. nisi joj trebala ostaviti negativnu i ne bi ni ona tebi. suradnje nije bilo. sama si kriva za ovu situaciju, a da se izbriše, javi se administratoru.
2015 03 16
Amjelavic otvorite sada temu..i biti ce puno savjeta!
2015 03 16
amjelavić, nije u redu od nje što nema minimum kulture za napisat: ne, hvala, odustajem i sl,,,,njena povratna dovoljno govori o njoj, ALI ti njoj nisi smjela ostaviti povratnu iz jednog vrlo jednostavnog razloga-suradnje nije bilo,,,, a ovo, za ovu poštarinu, je nevjerovatno [:ljut] ,,,svaki dan ostanem paf kakvih biserki ovdje ima
2015 03 16
@brdosuza @MaryBoo @MikeHawk hvala na savjetu, sada ću otvoriti temu. Još sam relativno nova, pa ne znam točno kako stvari funkciniraju sa krpicama :)
2015 03 16
#somebody5 Ni fer, nepoštena cura !!! [:vrti]
2015 03 17