Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

obično slanje poštom

e sad ne znam točno odabrat gdje da ovo stavim, rijetko sam baš na forumu [:jezik] zanima me koliko je pouzdano slanje poštom i šta napravit kad taj paket nikako da stigne curi.. poslala sam paket prošli četvrtak, znači ima cca tjedan ipo, obično slanje poštom, nisam ni račun dobila -.- i sad to nikako da stigne gdje ja to u pošti mogu provjerit i vidit šta je sa time?(ako mogu..) hvala puno [:smijesi]
2015 03 16
ako je obično ne možeš ništa [:tuzan]
2015 03 16
Račun si trebala dobiti bez obzira na slanje.obično I prioritetno slanje poštom nije sigurno jer nema praćenja paketa,najbolje je slati preporučeno,a ovako ti netko može tvrditi kako nije dobio ,a ti ne možeš ništa jer nemaš dokaz kako je poslano.
2015 03 16
ajme.. pa jel to ikad dođe na kraju?
2015 03 16
Ne mozes nazalost obicno slanje provjeriti jer nemas ni potvrdu ni broj posiljke Zato je najbolje slati preporuceno. Koju kunu skuplje ali se ima potvrda jer neke cure znaju i koristit pa lagat da je poslano odnosno primljeno. Nazalost [:tuzan] [:ljut]
2015 03 16
a gospe.. mislin u pitanju je stvar od 20kn.. al mi je preneugodno jer to ne dolazi, pa nisam znala oću do pošte pitat šta je s time il šta ću.obično treba 2,3 dana, najviše tjedan, a ovo mi izgleda predugo [:tuzan] neman sad previše iskustva s poštom al ta 2,3 puta šta sam slala do sada, pa zato i pitam
2015 03 16
racun uvijek uzimam kod bilo kakvog slanja postom, cisto da se osiguram sto se tice slanja s moje strane! svakako si trebala traziti racun...
2015 03 16
a znam, izletila sam u žurbi i kasnije shvatila. zezla san se tu totalno [:ljut] još me drži nada da će to doć
2015 03 16
Ja sam slala barem 20 puta obično i uvijek je stiglo [:smijesi] Šanse da se izgubi su zaista male....
2015 03 17
Ja često šaljem prioritet, 8 kn, nije više, stigne za dan dva... najbolje preporučeno 18kn , napiše se 100kn ( barem to) no tada na pošti valjda paze na paket ...obično je najmanje sigurno, nikakva garancija od pošte, osim taj račun pa barem pošiljatelju pokažemo da nije neugodno ako se nešto zaista dogodi...
2015 03 17
I meni se isto dogodilo... stvar od 30 kuna i evo nikako djevojci da dođe... A dosad nikad problema nisam imala sa slanjem putem pošte, obična pt. Išla sam pitat može li se što napraviti, kažu da jedino može se čekati. Bzvz. To je rizik kojeg kupci na sebe preuzimaju kad traže tu običnu pt, iako stvarno kad se uzima stvar male vrijednosti nema ni smisla slati preporučeno/tisak kad je pt veća...
2015 03 17
evo stigla curi majica napokon, hvala na odgovorima i ubuduće uvijek račun uzimam! [:hihot] [:smijesi]
2015 03 17