Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajte mi savjet

Najbolje ubuduće pitaj da li je to košulja? da li je ženska? da li imate predmet sa slike? da li je vaš? da li je iste boje kao na slici? da li je opis točan? onda dobiješ info [:kesi] ja sam neki dan isto tako kupio na njuskalu, pisalo očuvano kao novo, sve radi. dobio, upalio, a ono uredjaj hoće krepati. pitam u čem je problem i zašto nije očuvano i kao novo, kaze pa ja sam upalio i radio je.. znači nije bitno kako je radio, ako nešto radi, znači da je očuvano i kao novo [:kesi] Ko mi je kriv što nisam ubacio pitanje Jeste li vi prevarant? [:smije]
2015 03 20
pa boze mili, njena je krivica, jer je to lazno predstavljanje proizvoda. Treba navesti ako boja nije na slici, od bljeska, od ko zna cega.. Ma ovdje na stranici trebas pitati sve, iako ti ni to nekad ne garantira nis, ja dobila podrapan ofucan kombinezon, za novi bez greske, iako sam pitala, dali je kao u opisu, i dali ima greski i ostecenja, (sto mi je rutina postala mada nis ne znaci ocito [:frustriran] ) kaze cura kao nov. kada sam otvorila posiljku [:vrti] i jos ja njoj posaljem slike ostecenja, dakle od mucica, fleka, do 4 velike poderotine, ofucanu čipku, sve profi slikano, i cura mi jos kaze da to njoj ok izgleda [:smije] ja recem ok, pitati cu na forumu sto ostali misle o tome, ako sam ja slijepa. kaze ona pa ovodje se prodaje polovna roba [:smije] uglavnom, radilo se o zamijeni, na kraju sam dobila svoje nazad, curu sam trazila da mi posalje novac da joj posaljem natrag, jer ne bih ni pristala na zamijenu i bacala novac na postarine, da sam znala u kakvom je stanju. cura mi je rekla da joj ne treba i da ga bacim kad vec ne vrijedi. Eto, toliko.
2015 03 20
hahahahahahah da li ste prevarant?? i još se čudim kad me netko pita ima li oštećenja, jer se mislim u sebi, pa napisala bi velikim slovima da ima..ali očito su ljudi oprezni jer ima svega i ima ljudi koji misle da je onaj netko s druge strane idiot i da će nosit isfucani kombinezon jer je pisalo da je kao nov. Zato sam jako jako jako rijetko za zamjene, jer osim jedne zamjene danas, nikad nisam dobila ništa što je bilo kao na slici, a mogu reći da i ne kupujem često, jer evo cili tjedan sam razočarana..dvi transakcije ajme, ali za prvu sam eto dobila kune, a evo za drugu ćemo vidit [:tuzan]
2015 03 20
i nakon prozivanja dotična se nije odazvala [:tuzan]
2015 03 20
užas.prodajem zutu majicu kao ova zelena sa slike jedino što je ova više na ljubičasto-plavu.isjaji se [:vrti]
2015 03 20
[:hihot] [:hihot]
2015 03 21
temu ću zaključiti sa tim da novce nisam dobila a od korisnice sam dobila i negativnu ocjenu: Baš me zanima kako je vaš fotoaparat uspio uhvatiti istu boju kao i moj. Veliko vam hvala što ste me bez razloga popljuvali i sada zbog vas gasim svoje krpice.
2015 03 29
1 2 3