Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koliko je normalno....

čekati odgovor prodavačice o zaprimljenoj uplati? Nedavno sam se registrirala te sam u nedjelju, prije dva dana izvršila prvu kupovinu. Platila sam internetom, s obzirom da prodavačica i ja imamo račune u različitim bankama uplata je trebala biti vdljiva u ponedjeljak popodne. Ona mi se do sada nije javila i nije mi namjera sada o nekome govoriti ružno već me samo zanima koliko je normalno u ovom svijetu krpica čekati na odgovor bez da se počnem zabrinjavati? Hvala curke.
2015 03 24
Jel ti se cura u meduvremenu bilo kakvom por javila i dali se prijavljuje?
2015 03 24
Da,kad ti se zadnje javila?
2015 03 24
Ne. Zadnji razgovor je završio u nedjelju njenom porukom o broju računa te mojom o provedenom plaćanju.
2015 03 24
jel se prijavljivala otad?
2015 03 24
[:place] [:vrti]
2015 03 24
Posalji ti njoj por ako nisi,i pogledaj dali se uopce prijavljivala na krpice od jucer!
2015 03 24
Poruku sam poslala, ali što mi to znači ukoliko se ne prijavljujem. Mogla mi je reći da joj je komplicirano komunicirati porukama preko krpica, mogle smo mob-om. Eh, sad, malo mi raste nervoza jer kuporodaju smatram ozbiljnom stvari.
2015 03 24
Normalno bi bilo da se javila a ne da ju ti moraš pitati. No...nismo sve iste , ne ponašamo se isto i očito neke očekuju da se oko njih pleše. [:vrti]
2015 03 24
Tipfeler. Ukoliko se ONA ne prijavljuje
2015 03 24
o kome se radi?
2015 03 24
Ukoliko to sve skupa i propadne neće mi biti toliko žao jer iznos nije veliki. Stvar je principa. Ja kupujem ti prodaješ. Postoji od pamtivijeka. Samo ne želim da me loše iskustvo odvrati od daljnje kupovine jer sam već vidjela par zanimljivih stvari.
2015 03 24
Neću još o kome se radi, možda zaista nije kriva. Pustiti ću do kraja tjedna te ću onda uputiti reklamaciju preko banke o povratu " krivo" uplaćenih sredstava. Onda ju njena banka mora zvati da potpiše suglasnost za povratom. Budemo vidjeli. Moram ići, mali mi viče za vratom...mamaaaa...mammmaaaaa daaajjj dođiiiii. Ah, teška je danas kupovina;)
2015 03 24
Ohhhh ima svega tu [:tuzan] Ali glavu gore analuli, ima tu i divnih ljudi [:smijesi]
2015 03 24
Svakako joj posaljite poruku i ne odustajte. i nemojte odustajati od kupnje,ima ovdje divnih i poštenih cura :)))
2015 03 24
1 2