Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

malo drugcije posrednistvo

s obzirom na "nove" stvari pune mucica i rupa nudim... da vam budem posrednik ukoliko je prodavac i zgb dakle ja bi se nasla s njim i pregledla robu dl je stvarno u takvom stanju a ne da 600kn platite krpu kojom ce te brisat pod detalje mozemo u inbox provizija 10kn
2015 03 26
Svaka čast :))
2015 03 26
Bravo Andrea,divna gesta! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 26
...ideja nije loša... [:vrti] [:kesi]
2015 03 26
katastrofa danas je stvarno dan za lose teme [:ljut] [:boji] nemam komentara stvarno al pametno je da netko pouzdaniji tako pogleda pogotovo od cura koje imaju malo povratnih
2015 03 26
Super...ja vas počinjem pratiti... Samo mala vam je provizija ako ćete letjeti po cijelom gradu.... [:smijesi] Ili bi kupac došao do vas?
2015 03 26
sve stvar dogovora. naravno necu s zapada na istok al se mozemo nc na pola puta jer itako 1-2x tjedno idem do centra a i s obzirom da cijene nisu niske ako je prodavac siguran u svoj proizvod, vjerujem d mu nebi bio problem doc bilo gdje
2015 03 26
Nevolja je u tome što je to vrlo subjektivno. [:pospan] [:zaljubljen]
2015 03 26
koj dio
2015 03 26
Aha, sad vidim da se nudiš za provjeru isključivo nove robe, pardon. [:hihot] [:zaljubljen] Pa, dok sam mislila da se nudiš onako općenito za posrednika, i za rabljenu robu, htjela sam reći da je to vrlo subjektivno što je nekome prolazni zamor materijala a što je za odbiti kupnju. No s druge strane, ako se nudiš samo za primopredaje NOVIH stvari, limitiraš si broj mogućih posredništava pošto je ovo ipak buvljak i više je rabljene robe. No u svakom slučaju, želim ti puno posla i da se često obraćaju za pomoć. [:smijesi]
2015 03 26
[:smije] [:poljubac]
2015 03 26