Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

e sad je dosta

Jooj cure super ste,nasmijale ste me dobro! [:hihot]
2015 04 01
Super ideja,sve pohvale za pocetak,bas nam smijeha nedostaje...nioivo,super ideja,a slika ludilo,bas sam se slatko nasmijala!! [:kesi]
2015 04 01
Harpo, brutalno!!! [:smije] Kad bi shvatio, vjerovatno bi rukama prošao kroz moju kosu, pošto svoju više nema.. [:smije] [:place]
2015 04 01
[:hihot]
2015 04 01
nije sala ja se probudila prije podne ako sutra padne snijeg znate ko je kriv
2015 04 01
Ja pokusavam svake godine ne vjerovat nikome,i uvijek popasem [:hihot] a da ne pricam da nekome podvalim.. nikad dobro ne uspije [:smije]
2015 04 01
¸meni stari prošle godine rekao da se nađemo na centru da mi treba nešto dati.ja ko kreten stajala tamo pol sata dok nisam skužila koji je datum.nazovem ga,a on se kesi sav sretan jer mu je uspjelo
2015 04 01
Mojom mami je danas rođendan. Smišljam poklon u zadnji tren. što se tiče podvale, kao klinci smo uvijek jedni drugima pokušavali podvaliti fore. Sad više nisam tako kreativna. Ovo za sapun je predobra ideja.
2015 04 01
ljepilo za miševe u tubi namazati u tankom sloju na kvaku može i ispod da se ne vidi,dosta i malčice transparentno je pa se ne vidi,garantirano izazivanje bjesa kod žrtve [:ljut] i dugotrajno mučenje [:place] pod mlazom vode raznoraznim preparatima da bi se to čudo skinulo...pamtit će se [:jezik] [:smije] ...simple is that
2015 04 01
a jesu fino podvalili za đorđa cloonija [:smije]
2015 04 01
1 2