Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poruka administratoru

A možda ima i brkove i cice! [:sokiran]
2015 04 11
otvori ti klona zaljepi 2-3 svinje i koje govedo,neke probužane špicoke pa ćeš vidit [:smije] [:smije]
2015 04 11
evo možda ga prizovemo [slika:e9ad48e9-36d6-4b74-ad90-72e193f290d8]
2015 04 11
Bas htjedoh rec ninipini da treba staviti u prodaju svinje pod hitno..nema druge! [:smije] [:smije]
2015 04 11
boriti ću se samo legalnim metodama i kojim gramičem cijanida! [:sramezljiv]
2015 04 11
Jaci ove čizmice su skroz slatke!
2015 04 11
Mislim da ce odgovor stici brze ako krenes na hodocasce u Litvu, pa se osobno raspitas..nego cekajuci odgovor ovako! [:hihot]
2015 04 11
Ima u Boga dana! vidjeti ćemo tko će prvi popustit...ja sa otvaranjem tema ili ona sa ne javljanjem!
2015 04 11
imeni se sviđaju,,zato njih ne prodajem,,,samo gicicu,,kao kućnog ljubimca [:jezik]
2015 04 11
A tko je Erika a tko Goga Dukić? [:zaljubljen] [:sokiran] Nema me tjedan dana i sve nešto novi lajtmotivi. [:place]
2015 04 11
Erika je navodno vlasnica drage nam stranice,a goga dukić je osoba čije pojavljivanje na forumu namami administratora da izgmiže iz svoje rupe!
2015 04 11
Oprosti Majo,krivo formulirano! [:smijesi]
2015 04 11
...uglavnom oni sve što ovdje rade ili mjenjaju moraju čak i putem Skypa pitati gazde tamo u Litvi.To važi i za forum,kad netko nešto traži ovdje od nas isl...e sad koliko sam shvatila u jednoj komunikaciji s Ivancicom za bezbroj stvari koje nama prođu kroz glavu oni se baš ne zamaraju u Litvi, ne smatraju sve ovdje kao nešto njima bitno, možda oni tamo sve ne doživljavaju na način kako to doživljavaju krpičarke ovdje...Možda je njima o.k. Oni njima mogu iskomunicirati neke ideje e sad pitanje je hoće li to oni tamo prihvatiti i kada. Edit:iako vjerujem da imaju ovi naši admini slobodne ruke da ne pitaju baš sve i da manje sitnice i poteze slobodno mogu vući sami, donositi odluke i djelovati ažurno kada nešto ne štima [:smijesi]
2015 04 11
Pa gdje im je onda ta ,brzina,učinkovitost i poduzetnost!? [:sokiran]
2015 04 11
evo pregledala sam baš forume svih 7 stranica MK koje su na onom linku i na svima se cure bez ikakvih problema reklamiraju, pokušavaju prodati svoje stvari jedino je naš forum najposjećeniji na temama i ovdje se najviše priča i tipka, brojač pogleda i komentara vrti ka lud [:hihot] mi više pričamo nego šta prodajemo [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 11