Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neznam jel trazim puno...

I to isto, kad kazu uzet cu nesto posaljite mi podatke pa ja posaljem a vise se ne jave... [:frustriran] Ne ostavljam negativnu, ne iz razloga da se bojim da one meni nebi, moja je savjest cista i da napisu neznam sto, vec iz razloga jer skuzim kako su te osobe povrsne pa je bolje ne spustat se na njihov nivo... [:znoji]
2015 04 18
Tazy i meni je doslo da tocno to napisem, puno puta. Al mi se uopce neda ulazit u nekakve rasprave u inboxu. A svasta sam ovdje dozivjela. Na sve se covjek navikne. Jednostavno ignoriram. Inace nebi opstala [:hihot] Jednom sam rezervirala curi na dva tjedna. Da bi mi se nakon dva tjedna javila i rekla da ipak misli da ce joj haljina biti prevelika jer ona nosi 36, a haljina je 40 [:hihot] Nakon mjera koje sam joj dala u startu i velicine koja jasno pise u oglasu. To je jedini puta da sam izgubila zivce i napisala joj poduzu poruku o kulturi i poslovanju ovdje.
2015 04 18
Samakama pa onda imaš pravo napisati neutralnu ako daš podatke a one ne uplate
2015 04 18
Tazy86 dobro si me sjetila haha! To je jako dobra ideja! [:hihot] Jer nema smisla pitati prije nego saljem slike i mjere "znate li vi reci HVALA NA TRUDU nakon sto vam posaljem to sto trazite a vama ne odgovara..." Pa onda vidjeti poslati ili ne [:jezik]
2015 04 18
Haljina rastezljiva, a one napišu da su mjere male kakti u struku- pa rastezljiva je!!! Šta je to? [:vrti]
2015 04 18
AnahitS znam da mogu ali stvarno nemam volje niti zivaca s takvim ljudima imati posla.... Ne kazu uzalud, sto vise diras govno, vise smrdi...
2015 04 18
Možda te cure žele da njih primjetimo tipa da cemo pogledati njihov profil i mi kupiti nešto od njih a ne one od nas? [:kesi]
2015 04 18
Samakama dobar ti savjet [:smije] Ali ako ne napišemo nekad neutralnu možda će i drugima to raditi? Kad puknemo pisat ćemo mi i negativne [:hihot]
2015 04 18
Hahhahha uzalud im je ako zele da ih primjetimo jer od takve osobe nebi nakon toga kupila nesto sto je bas ono sto zelim i sto samo ona ima na krpicama i da je najsavrsenije na svijetu nema tih para da bi kupila bas iz principa!!!
2015 04 18
Radit ce one i ovako i onako... [:ljut] To su jednostavno takve osobe briga njih ko ce sto napisati a uvijek ce biti onih koji ce nasjesti... A puknem li ja ima da ih nema!!! [:hihot] [:hihot]
2015 04 18
Drage curke, ja sam radila u ducanu, pa kad se tih bisera sjetim, ovo mi je kamilica [:smije] Tamo smo imali tetu zatvaralicu. Uvijek kad bi zakljucavali ducan, eto ti nje. Nesto hitno treba. Isprevrce robu i nista ne kupi. Koma! Ali sto ces! Sve to ide u rok sluzbe. Ljudi si danas previse dopustaju.
2015 04 18
Slažem se! [:smijesi] Ja čim vidim rukopis znam da li je pristojna ili ne, i više puta si mislim od ove ništa ne bude- rijetko pogriješim [:smije] A ja kada se nekome javim-sigurno kupujem! [:kesi]
2015 04 18
Hahahhaha.. sad sam se jos jedne korisnice sjetila. Kupila bi haljinu i odmah ujutro uplacuje jer joj hitno treba. I rekla mi je nek budem u stanju pripreme ujutro i cim ona rano ujutro uplati nek odmah idem u postu poslat. I ja ustala u 7 ujutro, cekam i cekam, nista. Oko 12 h javlja doslovno *kupila sam haljinu kod druge cure*. Niti izvini, nista. A jedna cura me dva puta pokusala prevarit na isti nacin. Kao uplatila je i nek odmah hitno saljem. Naravno uplate nije bilo, ja nisam poslala. I tak mi se dva puta javila u razmaku od par mjeseci s istom forom [:hihot]
2015 04 18
Curke ma one sigurno gledaju da li njihovi mailovi rade jer ne dobivaju upite? [:hihot]
2015 04 18
AlmondB., pa kakve su to glupače? Valjda je ova druga mislila da si je zaboravila pa išla opet pokušati. [:smije] Ništa od slanja dok ne vidim svoj bankovni račun! [:smijesi]
2015 04 18