Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljuta i razocarana :(

Ma bas to samo s primopredajom me nebi mogla zeznut jedino da me jos malo mindfaka [:smije]
2015 04 22
O tom i govorim samo uplata nema primopredaje najstariji način prevare ovdje, primopredaja nikad njoj i nije bila u planu...
2015 04 22
Da :( samo mi nije jasno zasto je uopce pristala na primopredaju..
2015 04 22
ja ću samo reći psihijatrija [:sramezljiv] [:sokiran] [:pospan]
2015 04 22
mislim da je bolje što je tako ispalo, vidim izbjegli ste metak, možda bi ste uplatili a tenisice nikad vidjeli. I meni je osobno glupo da netko iz istog grada ne zeli pristati na primopredaju pogotovo ako vi sami kazete da ce te doci do te osobe što blize ako je artikl jako skup. Mi smo u zagrebu bili na 2 primopredaje, na prvu otišla kćer a na drugu ja. bila sam nova i majica je bila 100kn i zena me pitala jel se mozemo naci negdje i sve je bilo u redu. ne vidim uopce problem primopredaje, barem kupac vidi na licu mjesta što kupuje
2015 04 22
ja bi joj ostavila neutralnu sa opison sto se dogodilo, ili link na ovu temu, da znaju drugi sto ih moze cekat [:hihot]
2015 04 22
Molim vas otvorim profil i žena mi i dalje neda mira....naslađuje se i piše mi ja sam tebe prijavila pola sata prije i pošalje mi puno pusica....da li je to normalna osoba? Kako da se riješim tog svraba od žene? Molim vas što napraviti? Meni još jedino preostaje policija......imam osjećaj da sam navukla osobu sa poremećajem osobnosti na sebe.... [:znoji]
2015 04 22
Ma nebi joj uplatila zato sam sve pokusala organizirati da se izvrsi primopredaja. Ali valjda je ovako trebalo biti :) negdje me cekaju ljepse i bolje [:zaljubljen] Kaj mislite da je uredu da joj neutralnu ostavim i ne izbrisem temu?
2015 04 22
Uf bas gadno [:boji] ah ili da ignorirate te poruke u inboxu a ako vam na mob salje blokirajte joj broj. Najvise ih boli ignoriranje ;)
2015 04 22
Jesam ignorirala sam ovu zadnju sa puno poljubaca jer me sretno prijavila,ali ne znam zbog čega????????? Možda zbog toga jer mi je noćas budila dijete...uh....ne znam kako je blokirati na mobitelu jer na mail mi dolaze poruke kada mi netko pošalje poruku u inbox. Molim vas u ime moje kćeri pomognite mi da se riješim ove osobe.....Ako netko ima bilo kakvu ideju... javite mi....može i u inbox.....toliko pozitvnih iskustava na krpicama i sada naletim na ovako jednu da bih ugasila profil.....HVALA CHINCHILLA...OD SRCA
2015 04 22
vidim. mislim da sam te uspjela prijaviti pa pola sata prije tebe!!!!!!!!!!!1 poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac EVO POGLEDAJTE OVO JE ODGOVOR OD KRUNOSLAVLAURA SAMO ZATO JER SAM DOBILA PRLJAVI I SMRDLJIVI SAKO,A U OPISU JE BIO DEKLARIRAN KAO NOVI..DALA SAM JOJ NEGATIVNU JER JA ZARADIM SVAKU KUNU PA NEĆU BACITI NI OVIH 30 U VJETAR. ŽENA ME PROGANJA ZBOG NEGATIVNE......BUDI MI DIJETE NOĆU,JER MI DOLAZE PORUKE NA MAIL...MOBITEL MORA BITI PORED MENE JER ME BUDI NA POSAO.....MOLIM VAS DA LI NETKO IMA IDEJU KAKO DA JE MAKNEM SA VRATA.....MOLIM VAS [:znoji] [:znoji]
2015 04 22
Prozovite ju ovdje na forumu, stavite link makar ako do sada nije imala srama nece ni od sada :(( ali u svakom slucaju najbolje da ju razotkrijete pred ostalim korisnicama pa da vidimo onda tko ce suradivati s takvom osobom. Ne znam kakav mob imate ali probajte staviti na besumno i tako necete cuti poruke ni pozive a budilica ce svejedno zvoniti. A ujutro ih samo izbrisite. Ne dozvolite joj da vas dira!! Tako sam si ja u postavkama namjestila da budilica zvoni i u besumnom jer imam sve zive aplikacije na mobu i stalno mi neki vrag stize [:hihot]
2015 04 22
na nekim mobitelima budilica zvoni u točno određeno vrijeme čak i ako je mobitel isključen, nije kod svih mobitela tako, ali eto probajte pa možda uspije... znači ako je budilica uključena krivo je misliti da ona neće zvoniti ako se isključi mobitel jer neki će itekako zvoniti, osim ako baterija nije dokraja prazna pa nema snage da zvoni [:smije] ili jednostavno isključi mail obavijesti na mobitelu ili stavite ton za mail obavijesti na bešumno, dok za sms poruke i pozive ton i glasnoća zvona ostaje koje ste odabrali u postavkama
2015 04 22
Ma daa..bezbroj mogucnosti s tim novim mobovima [:smije] Meni je najjednostavnije ugasit zvuk ali mi budilica uredno zvoni ;)
2015 04 22
krivo, to su mogli neki stari, a sad nisam isprobavala ove nove uglavnom to je glupost koju sam otkrila da radi u trenutku kad sam najmanje očekivala da će zvoniti budilica na potpuno ugašenom mobitelu [:ljut] nema logike, jer mob je ugašen, [:smije] ali dok ga nisam upalila i ugasila namještenu budilicu nije prestao zvoniti...i zvonio bi svaki dan u isto vrijeme [:smije]
2015 04 22