Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto vi mislite? Prevarantica?

Ovako, 3 uplate od 3 korisnice su mi trebale sjesti na racun.. Svaka je trebala uplatiti 50 kn.. Dolazim danas ubanku i vidim da mi je na racunu 100 kn a ne 150. Pitam cure da mi slikaju potvrdu da vidim koja me zeznula jer sam sva tri paketa vec poslala.. Ta treca na koju sumnjam se ne prijavljuje i neznam sta da mislim napisala je "uplaceno" ja budala eto vjerujem i u meduvremenu me pitala "jel poslano" ... Sta da napravim ? [:vrti]
2015 04 24
šuti i neka ti se paket vrati ako si slala Tiskom ili zovi u poštu i neka preusmjere nazad paket...a njoj reci kako nije uplatila i kako nisi poslala pa da vidiš...
2015 04 24
Je li moguce da jos nisu proknjizili uplatu kad si bila u banci?
2015 04 24
zašto šalješ prije nego vidiš uplatu... [:vrti]
2015 04 24
Slala sam postom ali nisam sigurna da ga sada mogu zaustaviti. Harpo31 moguce je ali rekla je da je uplaceno i proslo sve oke ali ako je uplatila ima potvrdu..
2015 04 24
Prvo moj racun nije bio nesto u redu dala sam joj drugi br racuna.. I rekla je da je uplatila.. A neznam ocito me preveslala. Nadam se da je nesto krivo a ne prijevara..
2015 04 24
pa pitaj u banci ko je sve uplatio.
2015 04 24
Kada si slala paket? Danas popodne? Ako jesi onda ujutro u poštu i zaustavi isporuku. Većina paketa ide oko podne, tako da možda još stigneš. Kada ti sjedne uplata od te koja nije poslala potvrdu budeš joj poslala kad se uvjeriš da je novac sjeo.
2015 04 24
Onda cu ujutro nazvati i zaustaviti posiljku.
2015 04 24
Možeš u banci tražiti ispis uplata za bilo koji mjesec pa prema tome vidiš tko je uplatio i iz kojeg grada.
2015 04 25