Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povratak na krpice.

Nakon dužeg vremena kaj me nije bilo na krpama, evo i ja sam se vratila opet malo među vas... i dočekalo me veliko razočaranje... samo teme o prevaranticama, kojih je iz dana u dan sve više, čitam neke starije teme i cure koje su odlučile nekaj poboljšat na ovoj stranici našle su se prozvane?! kaj??! prijetnje?? svakodnevne u inbox? možda teroristi napadaju krpice jer su se neke cure počele tak i ponašati. [:vrti] .no šalu na stranu.. čitam temu neku od prije 10 minuta - cura napadnuta isto u inbox. I prozvane su se našle neke meni drage cure,žene koje i osobno poznajem i znam ih u dušu. Jednostavno sam morala ovo podijelit s vama jer sam nekad s veseljem komentirala na forumu a sad se pitam: pa dal mogu ovo napisati, pa ono... al kak god bilo,mislimm da svaka je od nas našla tu iskrene prijatelje, i da je to više od svih ovih sranja koja se dogaađaju na krpama... I DA KAK GOD IMA EKIPE MOJE STARE NA KRPICAMA.. ekipe koje je zajedno preko krpica pila pive,muškate, lignje, i koja je umirala od smijela blejeći u taj monitor..... Pusa i pozdrav od mene [:poljubac] .
2015 05 05
[:poljubac] Seka...nek si se ti nama vratila ...baš lijepo...... [:smijesi] Ahhh...krpe , nekad i sad.....nebo i zemlja..... No....nemoj se žalostiti.....još uvijek ima puno , puno dragih i veselih cura koje su spremne za smijeh i pozitivno raspoloženje..... Trenutno je sad kak je , al uvijek može biti bolje......nadamo se....kaj ne ???? [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 05 05
Ima svega.....ali lijepo je nama tu na krpicama... [:zaljubljen]
2015 05 05
Ifka moja, ništa nisi propuštala. Možda se i bolje maknut iz ovog osinjeg gnijezda... Same prevare, razglabanja, prijetnje...
2015 05 05
Dobro nam došla [:zaljubljen]
2015 05 05
Sretan povratak "muškatirko"! [:smijesi] i ja napustih forum negdje u vrijeme tvog odlaska, iako povremeno škicnem sto se događa i jednostvno ne vjerujem svojim očima što čitaju... Jad, zloba, prevare i ništa dobro...
2015 05 05
hvala hvala [:zaljubljen] [:poljubac] a vidim cure da to više nije to al mislim da je dobar dio ekipe tu ali ništa ne komentira [:sokiran] nego kaj nema admina?
2015 05 05
[:hihot] [:hihot] [:hihot] Ma čini ti Ifka! Tu je admin..kaj ne vidiš da je sveprisutan,skoro u svakoj temi! sretan ti povratak! [:poljubac]
2015 05 05
Ma ja sam admin - evo priznajem [:smije] [:smije] [:smije] postrojite se svi!!!!!!!!!!! [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 05 05
I NEMOJTE DA VAS VIDIM NA KRPICAMA ZA VRIJEME RADNOG VREMENA INAČE IDE PISMENA PRITUŽBA VRHOVNOM SUDU [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 05
Ivana,dobrodosla natrag...ma samo ignorirati piz***ije,i zloceste osobe. A pisati cu otkud ja zelim,i svaka od nas tako [:smijesi] [:jezik] Mada moram reci da je nekakav mir zadnjih tjedan dana....
2015 05 05
Baš pod zadnje nije mir [:hihot] te ova vrijeđa, te ova vara... [:smije]
2015 05 05
Ancice,mislim na nesta drugo [:hihot]
2015 05 05
Ivančica, nek si nam se vratila [:poljubac]
2015 05 05
[:smije]
2015 05 05
1 2 3 4