Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Šta ona zapravo misli i želi ?

jednom rijecju zae**bo si [:sokiran] [:pospan]
2015 05 06
Dragi Lastane [:zaljubljen]
2015 05 06
Ako ti ne odgovara i odbila je zahtjev ( a time i daljnja druženja ), vjerojatno ne želi imati ništa s tobom [:hihot]
2015 05 06
Pisi kuci propalo. [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 05 06
Pametna cura.E sada,ako nešto želiš potrudi se. Majko mila..a malo kulture??
2015 05 06
Da prošlo je i više od pola godine od kad sam se sreli u tom klubu oči u oči, od tad više nismo...vidio sam je jedino sa strane kad je bila vani ljeti, interesantno druge dvije cure koje sam upoznao na tim predavanjima isto lijepe, slično se ponašale prema meni, bile ljubazne,susretljive prema meni baš kao i ona...e vidite te dvije su prihvatile zahtjev za prijateljstvo i ono dopisivao se sa njima, a ova treća šta mi se najviše dopala odbila zahtjev a isto se uživo ponašala prema meni dobro kao i te dvije...sad ti budi pametan, vjerojatno sam sjebo u klubu, znam da je kretenski bilo prvo ignorirat njen pozdrav a 10 minuta kasnije zagrlit je i pitat dali se znamo ? ...kad sam je to pitao, baš je začuđeno izgledala, ali nije se ni centimetra uzmaknula . Doduše dan poslije sam joj se preko fejsa ispričao i rekla je da je sve ok... Pa valjda mi alkohol može biti opavdanje, svi radimo gluposti kad smo pijani... Recimo prije mjesec dana sam joj preo fejsa čestitao rođendan preko privatne poruke preko fejsa, i odgovorila je zahvalila se, na neke poruke je odgovorila na neke nije... Moram priznat ( nije da se hvalim ) ali od zadnjeg mog i njenog susreta ojačao sam, utezi i to... Čuo sam da joj je bivši bio nabildan, vjerojtano to onda voli, možda mi je to sad prednost, tko zna hahahah [:smije] Osim toga htio bih nešto još reći o dotičnoj, ona na fejs često stavi slike sa muškim školskim kolegama i to budu baš onako pravi zagrljaji, njena glava redovito na njihovim prsima, ili poljupci u obraz... Možda su joj samo kolege i možda je jako društvena ali malo mi je sumnjvo to,vjerojtano sam pre-tradicionalan a tko zna moža se troši sa njima, tko će je znati...
2015 05 06
Toliko fatalna..da je nisi vidio ima pola godine..ne dopisujete se..ne cujete..ne vidite, a ti bildas i sanjas-što? [:smije] [:smije] Druzis li se sa ljudima u meduvremenu? [:smije]
2015 05 06
Družim se sa ljudima naravno , ali jednostavno ja i ona imamo skroz različita društva, zato se rjetko vidimo to jest susrećemo ono oči u oči, koga god pitam od ovih moji zna li je, nitko je nezna... Pa provao sam se dopisivat, od 5 poruka na 2 je odgovorila, šta ću i dalje inzistirat kad postoji velika mogućnost da ostanem samo na ( senn ),imam i ja ponos... Ne bildam radi nje Isuse, hoću reći žene se pale na jake muškarce, pa mi to može biti korisno ne samo kod nje ako se sretenmo nego i kod drugih cura,kao šta se mi palimo na dobre sise, guzice i noge tako se vi palite na široka ramena, jake ruke,jaka prsa....itd, nemoj samo reći da nije tako [:kesi]
2015 05 06
Mein gott...mda, sve po redu se palimo na nabildane. how yes no [:pospan] I da, ne želi te.end of story
2015 05 06
Ako si bildao onda nemas beda.. Al mozda da nam pokazes rezultate da procjenimo jesi li dovoljno spreman za ponovna osvajanja [:smije] [:hihot]
2015 05 06
Nisam mislio nabildane ovakvog tipa www.funnypica.com/wp-content/uploads/2012/07/Awesome-and-Amazing-Bodybuilding-15.jpg To je previše i na to se teško tko može palit... Nego onako samo da su jači, recimo da na lik na 185 cm ima 95 kg, jedna kolegica sa posla kaže da je idealno kad muškarac recimo ima + 10 kg na svoju visinu, recimo 180 cm = 90 kg, 190 cm = 100 kg... - pritom mislim na većinom mišiće, ravan trbuh...itd Prirodno je da će vas češće privući muškarac koji je jak i visok,umjesto onog koji je malen i slabašan Isto kao šta će nas privući žena sa dobrim dekolteom,nogama lijepim i guzom . Aj budite iskrene dali će vas prije privući ovakvo tjelo www.24sata.hr/image/mirko-filipovic-ako-se-fjodor-ikad-vrati-u-ring-zelim-revans-504x335-20120310-20120309184056-5880ee5dcf852fe1042cda20f513a505.jpg Ili ovakvo www.cromoda.com/images/stories/mrsavi-modeli/01.jpg ...?? Recimo ja imam 184 cm i 90 kg, a želio bih doći do 95 kg...da bude taman .
2015 05 06
Ni jedno ni drugo.Nešto između.
2015 05 06
Ah cuj Mirko je Mirko [:jezik]
2015 05 06
a niš...sačekaj još pol godine....sretno!Trebat će ti.... [:jezik]
2015 05 06
nemaš šanse
2015 05 06
1 2