Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Collistar......

Cure,da li koja zna di još ima ove serije ruževa(tražim prvi po redu)Collistar,naime bila sam u Mulleru već par puta u nadi da će dobivati ali su mi rekli da te nijanse br.01 više neće biti u prodaji,a boja je preeesavršena [:place] ,pa ako koja slučajno zna da li i gdje ih još ima? hvala
2015 05 13
[slika:c4d35ff7-4895-4961-8a29-d4dd45042a06]
2015 05 13
jao da,ovaj drugi link je taj....hvala što si si dala truda [:sramezljiv] ..pa i nije tako skup inaće košta oko 250 kn,a ako sam dobro izračunala tu je oko 150 [:sokiran] ?ili?
2015 05 13
p.s.nisam nikad naručivala s internet stranica, [:hihot]
2015 05 13
S poštarinom je 26.60 Eura, to je cca nekih 200 kn Ako ne nađeš u parfumerijama, probaj si naručiti ovako, bitno je da znaš da ih ipak negdje ima [:kesi] Ja sam tražila Bobbi brown rumenilo u određenoj nijansi, našla na ebayu, došlo mi je 60 $ [:ljut] , inače je bilo oko 280 kn,ali kad mi treba baš ta nijansa koju više ne rade [:tuzan]
2015 05 13
Iziđe te sve skupa s poštarinom 180kn (ispod ti piše da se i poštarina plaća 10,12$). [:smijesi] Dakle, ruž je 19,79 $ + 10, 12 $ poštarine x 6 (uzela sam da je dolar 6 kn, iako je nekad malko više, nekad malko manje) i to ti je onda ta cijena. [:smijesi] Ima tu puno cura koje naručuju s ebay-a, uz minimalnu proviziju (ili nikakvu). Ja sam sebi stalno naručivala, ali u zadnje vrijeme samo neki problemi s tim, tako da se ne želim više time baviti. Sretno! [:smijesi]
2015 05 13
joj znam....ja ne volim eksperimentirati vjerna sam istim ,određenim proizvodima,tak da kad sam čula da više neće bit u prodaju poludjela sam,a nema ničeg NITI sličnog,ovaj ruž je jednostavno prepresavršen i za prek dana i za navećer.... [:ljut] hvala ti za link još jednom.... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 13
6kn? Ja neki dan nesto narucivala prek e baya,dolar 7.1 kn cca. Pbz banka sam.
2015 05 13
Rekla sam da može varirati. [:smijesi] Prije nekoliko mjeseci sam naručivala i bio je 5,7, a onda poslije skočio na 6 i preko. U svakom slučaju, jeftinije ispadne nego što ga je inače plaćala. [:smijesi]
2015 05 13
jeftinije je,svakako,samo malo sam skeptična po pitanju kozmetike,to su originali?nisu fejkovi?
2015 05 13
Neki brandovi imaju hrpu fejk proizvoda, npr, MAC, mislim da većina proizvoda s ebaya je fejk, iako ne mora biti, ja nebi naručila nikad! Collistar nije neka marka koja bi se baš kopirala, nisam čula za fejk Collistar [:kesi] , a i svakako provjeriti sellera prije. [:kesi]
2015 05 13
naravno,hoću... [:smijesi] ne,ja volim kupovati u ovlaštenim,radije 1 ali pravi,ovo za MAC znam,zato niš od MAC-a ne kupujem prek neta,jednom prek krpica i NIKAD više!sva sam se osipala po licu....fuj [:ljut]
2015 05 13
Naravno, ali kad u parfumerijama nema više onog što tražiš, za te situacije preostaje ebay [:kesi] Mac...možda je bio fejk,a možda star [:sokiran]
2015 05 13
fejk...nije imao ni broj ni rok trajanja [:vrti] išla sam na rizik [:boji]
2015 05 13
Ajoj, treba svakako paziti od koga se kupuje [:tuzan] Nadam se da mi nećeš zamjeriti što ću se ubaciti na tvoju temu, ako tko prodaje Bobbi Brown rumenila, nek mi se javi, tražim još neke nijanse [:zaljubljen] Nadam se da ćeš ruž pronaći u još kojoj parfumeriji, možda još ima neka [:kesi]
2015 05 13
1 2