Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bradavice :3

Imam bradavicu na nozi i smeta mi jako...jel znate mozda kako se moze maknit osim one opcije idi u bolnicu da se to ledi.. isla sam prosle godine ledit to i uzasno je, boli strasno.. a nebi opet htjela ic na to..pa jel znate mozda neku drugu opciju za to al da stv pomaze? [:place] [:place] [:place]
2015 05 18
Nakapati mlijekom od smokve koje se iscijedi kad se otkine nezreli plod. Mlijeko izgrize kožu tj. bradavicu, to svrbi i pecka ali ne odustati već više puta ponoviti nakon što se premaz osuši. Nastat će krasta i kad krasta otpadne kroz par dana, ostane lijepa zdrava mlada koža ispod [:smijesi]
2015 05 18
Zahvaljujemm [:poljubac]
2015 05 18
prah od gaveza
2015 05 18
Pa to ništa ne boli,ja sam bila. [:sokiran]
2015 05 18
Bomee kad bi imali 7 kurjih ociju i jednu bradavicu ko sto sam ja imala plakali bi kao i ja [:place] [:place]
2015 05 18
Ima jedna biljka, Rosopas,meni raste oko kuće.Ja sam svom sinu riješila bradavice sokom te biljke,u roku par mazanja.Čitala sam to u knjigama o ljekovitom bilju i uvjerila se.Ima narančasti sok kad se pretrgne peteljka.
2015 05 19
možeš i sama s kockom leda svaki dan lediti bradavicu dok npr. gledaš neki film
2015 05 19
moja mama je isla na spaljivanje i rekla je da ju nije jako bolilo [:smije] a ja sam isla kod kirurga zato sto nisam mogla cekat 6 mjeseci da mi to pogledaju. ima nesto sto reklamiraju, nekakav gel, sto navodno djeluje. wartner se zove
2015 05 19