Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Šteta što na krpicama...

nema kakva opcija kad spustiš cijene da se to javi curama koje su stavile artikl u omiljene.....biste li kupile,imate li što protiv da vam se cure jave osobno sa ponudom u inbox?
2015 05 20
da, to bi bilo dobro.. [:jezik]
2015 05 20
slazem se
2015 05 20
ja ne bih imala nista protiv..imam puno omiljenih i stalno i sama pratim dal cu cijene nešto niže..ali slabo [:smijesi] kupila bih da :) ali neke čvrsto drže cijenu mjesecima :) i ni kune dolje...
2015 05 20
pametna!!slayem se!! [:zaljubljen]
2015 05 20
Netko je u nekoliko navratna to nazvao "silovanjem inboxa" [:hihot] Meni je to super opcija jer djevojke same ponude cijenu,nizu,prihvatljiviju,gratis postarinu i ako sam u mogucnosti,odmah kupujem i pozdravljam takav nacin...dosad se nisam opekla i bila sam izuzetno zadovoljna kupljenim [:zaljubljen]
2015 05 20
superiška prijedlog [:kesi] ali obzirom na moderatore stranice teško izvedivo [:znoji]
2015 05 20
Ja svaki dan provjerim je li sto snizeno iz omiljenih jer ih nemam puno. A i sama se javim da vidim je li cijena fiksna :)
2015 05 20
Da, meni bi bilo drago da mi se javi... ali isto tako ne znam kakvo je tuđe mišljenje, pa me strah da ne ispadnem dosadna [:pospan] jednom sam slala poruke jer sam znatno snizila cijenu artikla, pa mi neke nisu ništa odgovorile a nekima je bilo drago....
2015 05 20
još bi jedna opcija bila super....da možemo vidjeti koliko na sje prijavljeno na stranici ali eto bilo bi puno toga super ali....
2015 05 20
Nemam ništa protiv da jave, al ako su mi u omiljenima znači da mi je u planu kupit kad ću imat lovu tako da mi to baš i nije potrebno tj. znači da trenutno nemam love. Uz to redovito pregledavam i vidim ako je netko spustio cijenu. Ako bi se automatski javljalo sigurno bi cure spuštale cijenu kunu po kunu samo da se što češće javlja da su spustile cijenu [:smije]
2015 05 20
Bilo bi korisno. Upravo mi je prodano nešto iz ,,omiljenih" [:tuzan] Cura je imala akciju a ja nisam pregledala njen cijeli profil [:place]
2015 05 20
Ja znam ponekad javit curama koje imaju nešto moje u omiljenima da ako su za kupnju, cijena može biti niža i dosta sam stvari tako prodala jer su cure oduševljeno prihvatile. Naravno, ima i onih koje se nisu udostojale ni napisat 'ne, hvala'. [:pospan]
2015 05 20
Ideja odlična! I meni se desilo više puta da nisam pregledavala i moje omiljene stvari odu [:place] Ne javljan se jer mi je neugodno ali neman ništa protiv da se meni javi [:smijesi] iako u omiljenima iman stvari u koje nikako ne mogu upast ali mi se sviđaju [:hihot]
2015 05 20
Meni ne bi smetalo da mi se prodavačice jave s nižom cijenom [:smijesi] Tak i tak mi je neugodno žicat nižu cijenu, pogotovo ako je prodavačica ljubazna i sve mi poslika i izmjeri
2015 05 20
1 2