Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako je nastao Vaš nadimak na Krpicama? :)

Ja cu se slikovito izrazit [:kesi] Ametist moje omiljeni kristal [:poljubac] [slika:ec63f333-faae-4dc6-895b-98428475fde6]
2015 05 22
J'adore Paris i sve što ide s tim [:hihot] Smislih ime, stvorih brend [:smije] samo što krpe ne dopuštaju ispravke, a ja bila brzopleta pa sam ostala na gramatički neispravnom nicku [:hihot]
2015 05 22
u to vrijeme kad sam otvarala krpice, mama i ja smo ganjale neku hidden object igricu, u kojoj se glavni lik zvao Emma Ravenhearst, a koju je ubio njen muz i ciji je duh lutao i trazio pravdu i oslobodenje. plus, islo je u skladu s mojim pokojnim ljubimcem Edgarom, gavranom [:zaljubljen]
2015 05 22
Moj nik...Hrvatska moja zemlja <3333 a 28, možda u 28-oj se udam i nema više krpica [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
Moje ime naopacke [:kesi]
2015 05 22
Ime mog najdražeg hard rock pjevača, Ronnie James DIO [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 22
Moj nick je meni glup i nije trebao biti uopće već...nije mi htjelo prihvatiti registraciju i onda sam se prijavila prvo pod tri četri drugačija i kad sam ostala bez ideja onda sam utipkala ovo jer sam imala neke misli u glavi trenutno na tu temu nevezano za krpice i na kraju me PRIHVATILO! I tako ostade je s ovim nickom.. [:hihot] [:hihot]
2015 05 22
Nadimak i datum rođenja.. dosadno al to mi je prvo palo na pamet [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 22
Horoskop.godina rodenja.i mjesto
2015 05 22
Ne sjećam se kako mi je nastao nick, možda sam jela kroasan ili nešto [:hihot]
2015 05 22
Ime od kćeri i datum najznačajnijeg mi dana u životu [:sramezljiv]
2015 05 22
moje je nastalo kao dnevna doza raspoloženja, onako kako uvijek sebe želim vidjeti.... kao sretnu djevojčicu.... istina, sretna sam koliko si priuštim i dopustim, mada baš nisam djevojčica...pa ni cura [:hihot] ... ali u srcu ostajem vječno dijete [:smijesi] [:poljubac]
2015 05 22
Predio gradica u kojem zivim, nalazi se na brdascu..koje ima posebnu pricu i svi ga zovu Brdo Suza! Volim svoje brdo..zelenilo..borove...livade.. potocice..i rijeku u podnozju -na koju mi puca pogled sa balkona.. [:zaljubljen] Prica o imenu je zaista divna...no otom-potom [:hihot] Eto, ne placem ja po cijele dane! [:smije] [:smije]
2015 05 22
Mojoj kćeri najdraži little pony dok je bila mala,a još i sad nam je simpa [:smijesi]
2015 05 22
nadimak + godina rođenja sva sam maštovita [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 22