Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

mišljenje za korisnicu

tražila sam ju izvod ali eto...
2015 06 03
joj mene jedna 2 tjedna uvjeravala da je uplatila a od uplate ni U a ja skoro poslala [:znoji]
2015 06 03
to se lako riješi ako imaš, a imaš oba broja računa...tako se meni jednom dog da je cura 18 dana tvrdila da novaca nema...zvala obje banke, tj službe i kontakt na mail...novci su bili vidljivi i sjeli si na račun ali iz nekog razloga njoj nisu bili vidljivi...poslala joj mail sa potvrdom od njene banke da su joj novci tj iznos od toliko sa tog i tog računa uplaćeni tog i tog dana i amen...
2015 06 03
Stellich, traži u banci, fizički na šalteru, da ti izdaju potvrdu o izvršenoj, proknjiženoj uplati na taj br. računa. Netbanking dozvoljava storniranje uplate unutar sat vremena, pa čisto zato. Da dokažeš da ti to nisi napravila. Može biti storno, može biti krivi br. računa, može biti da ona laže. Zato velim, ja bih se potrudila dokazati da je moja uplata prošla na taj br računa.
2015 06 03
nemam kad jer banka ne radi [:sramezljiv] od petka me nema vise
2015 06 03
curke... oprostite što trolam temu (ionako bez one druge strane ne mogu suditi)... mene posebno smeta etiketiranje onih koje nemaju povratnih, koje su nove, kao potencijalnih lopova....dok su ove sa nekoliko stotina povratnih čistunice svetice. gdje to piše? svakodnevno smo svjedoci da za malu lovicu obraz gube velike igračice. eto...sry na upadanju.... samo osvrt na jednu rečenicu : "....cura je nova tu i postoju sumnja, naravno....." stellich.... ne možemo i ne smijemo komentirati bez otvorenih karti na stolu i jedne i druge strane.
2015 06 03
jesi li probala zvati PBZ, na info liniju? nisam sigurna, ali mislim da oni rade do 19, i moguće da bi mogli potvrditi ako je stvarno ta transakcija izvršena s njihove strane a i druga strana bi mogla nazvati svoju banku i dati istu tu šifru transakcije, pa nek pokušaju iskopati gdje je greška
2015 06 03
Slažem se sa dankom,pred kojih mjesec/dva je bila tema o korisnici sa ohoho povratnih (oko 800 ako se ne varam) di je "navodno" zakinula dvije curke(sa jako malo/bez povratnih) za sat. Tema je dosta dugo bila aktualna,prozvana krpičarka jako neugodna.
2015 06 03
@dankamilasic ne zelim etiketirati samo sam spomenula,to mi nije nikakav argument u ovom slucaju @ vatamolopove nisam stigla dosad rijesiti jer je bio vikend kao prvo..a kao drugo jer je trebala uplatiti u ponedjeljak ili utorak pa kao nije stigla.. išla sam danas do banke u 13.30h i bila je već zatvorena
2015 06 03
Kaj nisi ti njoj plaćala ,a ne ona tebi? Za te brazilke kaj god ti to je,a ona je tebe prozvala na temi kako nisi platila? Uostalom banka radi I na subotu.
2015 06 03
zovem banku vec sat vremena.ne mogu mi pomoći jer oni nemaju uvid u detalje uplate
2015 06 03
da ja sam njoj uplacivala prozvala me na temi kako nisam uplatila a jesam i priložila sve dokaze mogla mi je samo pokazati izvod iz svoje banke i to je to ona kaže da je PITALA u banci
2015 06 03
Ako oni nemaju,ne znam tko ima.
2015 06 03
ne mogu mi to dati telefonom moram ići u banku
2015 06 03
Antonela, saberi se i pročitaj opet da ne kažu svi da si lažljiva. Smiri strasti, prva stvar. Druga stvar, sve što moraš napraviti je otići u banku po PAPIRNATI izvod računa za 5. mjesec, ako si u pbzu, ne trebaš ni ići na šalter jer imaš onaj automat sa strane. To pokažeš stellich i to je to, došlo je do neke greške. Amen.
2015 06 03