Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto ljudi, sto ćudi.... sto žena....

Dvjesto grudi? [:smijesi] Kokošinjac?! [:kesi] Šalu na stranu, ali toliki je raspon između ponašanja pojedinih korisnica, da je to nebo i zemlja. Možda se varam, ali čini mi se da se muškarci ne bi ovoliko 'klali' i varali.... [:jezik] Ima zaista divnih korisnica, ugodnih, duhovitih, pristojnih.... a onda naletiš na niz onih kojima slikaš, mjeriš, ljubazno odgovaraš na sva pitanja, a one se ne udostoje ni javiti da su odustale (a kamoli razlog).... Iako je savjet ignorirati takve, nažalost učestale, pojave - ponekad mi stvarno pukne živac.... [:jezik] [:jezik] Gdje je nestao čovjek?!? [:vrti] [:kesi]
2015 06 05
Uglavnom meni se tako čini, ovdje su dosta mlade osobe. Odmah to znam po tekstu i pisanju na prvi balun. Na naše zadovoljstvo ima puno, daleko više pristojnih i odgovornih korisnika. Bez ljutnje i ja sam pucala po šavovima ali sada "tiha voda brege valja". Moramo odgovarati jer prodajemo, e sad kakav god ko bio mi moramo jer je to tako. Dajem ti za pravo da je tako, ima dosta karakterhih i izvrsnih korisnika. Zar ne? [:poljubac]
2015 06 05
Pink draga..mislim da se grdno varas [:hihot] ..muskarci su poznate "babe"koje sve moraju znati-a kao ne zanima ih [:hihot] ..hvale se svugdje..sa dogadajima..koji se zapravo ni dogodili nisu-samo da budu "face" [:smije] (cast iznimkama) Dalje...na stranici imamo 1 " muskarca" tj Brku..koji bi prevario i vlastitu mater(sto da ih je vise)..i transvestita koji je poznat po svojim izletima u cudnim temama [:smije] ..meni dosta muskih ovdje-zivile "kokosi" [:smije]
2015 06 05
Tako je to svugdje, pa i na krpicama :) Samo mi je žao da neke ne shvaćaju da kao što je rekla zakrpa "tiha voda..." i da lijepa riječ željezna vrata otvara :D Eto nas, pune poslovica :D
2015 06 05
Maloprije sam jednoj ponudila da plati sandale, tek po primitku, ako joj se sviđaju.... (iako to nikad ne radim) i nije odgovorila. [:sokiran] Da ne spominjem neke koje se naveliko bahate, a nemaju povratnih. Ovo je poruka korisnice s jednom povratnom nakon što sam je pitala da li bi mogla malkice sniziti cijenu ako uzmem više artikla od nje (a i zato što je njena cijena bila 4x viša od sličnih artikala). Ovo je odgovor: NalaZe je tebi poslala poruku "Dakle curo stvarno si za smijat se. Nije moj problem sto si se istrošla. Cijena je preniska koliko on kosta u lisci ako ti je previše nema problema ali sigurno ti necu spustiti korzet pa da ti jos imas i za bikini. Bar sam se nasmijala"
2015 06 05
Nakon toga sam joj ukazala da mora malo upristojiti ton ako misli nešto prodati. Drago mi je ako je upalilo, sad već ima 3 povratne... [:kesi] [:jezik]
2015 06 05
Slažem se sa Brdo,muški su sto puta veće babae nego ženske,možda jedino ne tračaju ružno,no da tračaju oo da [:smije]
2015 06 05
ehehheh pa kaže ..copy-paste korisnice (O meni Prevarante, neozbiljne i one koji odustaju nakon davanja podataka "nagrađujem" s negativnom ) kojoj sam nabavila nakon davanja svojih podataka , kupila čekala ju 6 danan, jel strpljen misliš ah ima neku brigu i vidiš ju prijavljuje se [:smije] pošaljem 2 poruke da sam joj kupila to..pstttttt ..niti a ni b [:smije] [:smije] ma ima tu svašta i da ja njoj sad prilijepim neku negativnu [:hihot]
2015 06 05
Ma muškarci na Krpicama zasigurno nisu - tipični muškarci! [:kesi] [:hihot]
2015 06 05
Ajme ova je kraljica Pink [:place] [:hihot]
2015 06 05
is kakvih sam se samo rečenica, pitanja i zaključaka načitala u vlastitom inboxu da mi je došlo da pređem onu granicu pristojnosti...al još se držim, pitanje je dokad [:hihot]
2015 06 05
Ok ovaj odgovor si definitivno dobila od neke balavice koja se još uvijek trudi završiti srednju školu ali bit će da joj je uzalud i ako završi jer joj je kultura i riječnik na nivou osobe koja je odrasla sama negdje u divljini bez civilizacije.!
2015 06 05
Ta mora da je vlasnica lisce.. [:smije]
2015 06 05
Daisy - pa neka muzike; izbor sasvim štima... [:smijesi] [:kesi]
2015 06 05
[:kesi] Hahaha, Uniqueangel. Stvarno nije uvijek lako ostati pribran.... Ali nema nam druge. Uostalom, ne bih ni voljela da sam drukčija... Uvijek se dobro vrati, iako možda od neke desete osobe... [:zaljubljen]
2015 06 05
1 2