Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

DSLR fotoaparati - pomoć

Djevojke koje se bave fotografijom, poznavanjem DSLR fotoaparata, posjeduju ih te slično, imam zamolbu. Dakle, dečko i ja tražimo na njuškalu aparat, raspolažemo sa 1500kn. Znači, sigurno bi polovan. Gledam već danima fotoaparate na njuškalu i jako puno čačkam da vidim usporedbe. Prioritet mi je Canon. E sad, bi li ijedna od vas malo pogledala za te novce na njuškalu da mi pomogne? Razumijem se dovoljno, ali opet nedovoljno [:smije]. Samo bi htjela što bolje tih 1,5k iskoristit [:smijesi] Nadam se da će se naći bar jedna sa voljom da mi pomogne [:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 06
EOS 500d? ili ciljas na nesto viseg ranga? Trenutno sam nasla jedno tijelo za te pare, za objektiv bi morala jos koju stotku iskesirat. [:tuzan] Za pocetnike je okej i 1000d, ovisi za sto ti treba. Pocnes sa tim rangom pa s vremenom kad skupis novac upgrade-as na nesto bolje [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 06 06
Draga moja, našla sam 1000D i cijena mi je odlična + na 1000D sam najviše radila i najbolje ga poznajem [:zaljubljen]. Još samo da se dogovorim sa dragim i smislimo kak ćemo po njega (Virovitica - Vukovar) i milina. Objektiv imam od kog uzet 70-300 macro :3.
2015 06 06
Evo onda super da si tako brzo nasla rjesenje [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 06 06
Daa, hvala i tebi na trudu [:sramezljiv]
2015 06 06