Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

upozorenje

Pozdrav cure, htjela bih upozoriti sve koji zele pokloniti macu na korisnicu 'tonkiiiica96' koja je htjela udomiti macu od mene i nakraju rekla da ne signe doc, nakon sto sam ja to malo neduzno stvorenje vodila iz g.bistre u zagreb, 'mucila' ga u transporteru cijelu noc i dan, jer zbog odrasle macke ga nisam mogla pustit da sece po stanu bez nadzora u strahu da ga nebi napala. Jadnicka sam vozila na drugi kraj grada, da bi na pola puta vidla da mi je gospodica poslala poruku da ona ne moze doc. Ja sam naprosto bjesna i ne mogu uopce objasnit svoje razocaranje i nerazumjevanje da neko nema uopce srca. Nije me briga nit za moje utroseno vrijeme nit za gorivo koje sam potrosila nepotrebno, briga me samo sto se ova krznena loptica toliko napatila, a sve sto bih htjela je da ima topli dom i puno ljubavi jer to zasluzuje.
2015 06 08
Nije maca svima bitna [:tuzan] Šta se može...možda je htjela macu onako usput, pa se predomislila
2015 06 08
Bože sačuvaj, pa ti svakom mačku idi poklanjat [:frustriran] [:frustriran]
2015 06 08
žao mi je [:tuzan] ajd, bar je javila
2015 06 08
Da ne stigne..ajme koja izlika..sigurno joj roditelji ipak ne dopustaju da ima macku ili je rijec o nekoj prevrtljivoj k**** . U svakom slučaju gledaj na to ovako , bar znas u cije je ruke maca trebala ic. Mogla ju je pokupit pa se predomislit za nekoliko dana i izabcit je na ulicu. Ovako kod tebe ima siguran smjestaj
2015 06 08
Ruzno je to..eto jer je sama trazila macu.. Ali kao sto kaze glitterica, mozda bolje da se tako na vrijeme dogodilo..i za macu..i za curu ako se u meduvremenu nesto dogodilo!
2015 06 08
Slažem se glitterica takva bi je osoba bacila na cestu ili zlostavljala, sram ju može biti, kako jadno radi jedne maice, baš jadno i žalosno [:tuzan]
2015 06 08
Cule smo se sinoc za jutro pa ujutro za popodne i na kraju ovako..doslo mi je da placem..pa njima je sok kad ih odvojis od mame i trebaju vremena da se prilagode a ne ovo..ta tuga u ocima pa ja ne znam..
2015 06 08
Mogla je barem dati neko objašnjenje zašto ne može doći, da joj nije nešto iskrsnulo ili da ju ipak ne može udomiti iz određenih razloga. Ali ovo na pola puta javiti da ipak ne može doći je bezobrazno. Stvarno se svaki dan sve više žalostim koliko neodgovornih ljudi ima. [:tuzan]
2015 06 08
uZAS!!!! Bezobrazna je do bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PA NIJE TO IGRAČKA DA SE IGRAŠ,AKO SE DOGOVORIS DA DODES ONDA ISPOSTUJ TO..NIJE STVAR O KRPICI.RIJEČ JE O ZIVOM BIĆU!!!!!!I TO MALOJ MACI. Mogla je unaprijed javiti..... Zao mi je mace [:tuzan] Uglavnom blizu si mi, ja sam iz Poljanice,mozda se i znamo [:hihot] [:smijesi]
2015 06 08
Takva cura ni ne zasluzuje biti vlasnica nijednoj zivotinji. Ako joj se nesto i dogodilo,zar nema roditelje/bracu/prijatelje nekoga da odu umjesto nje po macu??
2015 06 08
Ornela ja sa inace iz zagreba al sam tu kod decka..a radim u poljanici :) ma nju je kak brat trebo dopeljat iz sesveta u dubravu na okretiste jer svugdje joj je bilo predaleko. Al ocito joj je bio problem sjest u bus do dubca i vozit se koju stanicu do dubrave..jer kaj je meni bilo ic po najvecoj guzvi sa tresnjevke na drugi kraj grada...mislim...fkt sam isla da joj izadem u susret...
2015 06 08
hahaha pazi tek ovo, ženska si je samoj sebi dala povratnu xD
2015 06 16