Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Njuškalo HELP

Tenks a lot [:kesi]
2015 06 13
Al meni jos uvijek nije jasno kak preveslaju ljude s tim..u smislu da netko pošalje prije uplate ili oni neš s tim podacima rade?
2015 06 13
Pa pitaj kupca s Njuskala, da ti pojasni.
2015 06 13
Nešto je bilo vezano uz dostavu, žele da se riješi preko kurira, a ti to kao trebaš platiti, uzme ti novce za shipping i laže da je uplatio na Paypal, dođe lažna potvrda od Paypala na mail.
2015 06 13
Svi se iz inozemstva pomamili za našim rabljenim stvarima [:hihot]
2015 06 13
A ja sam se kod prvih upita poveselila da ću prodati dvoje tenisice [:place]
2015 06 13
Nemis je u pravu
2015 06 13
ne nasjedaj! meni je prije kojih godinu dana dosao upit od Donalda (prezime se ne sjecam, a mail sam panicno obrisala:D) za lancic ''zlatna'' srca koji prodajem za nekih 30ak kn... pocetno sam pomislila mozda izgleda kao zlato pa mu je cijena smijesna i covjek zeli kupiti i nesto bzvz odgovorila cisto da vidim hocu li dobiti nastavak suradnje... na sto mi je on poslao poruku (vidno preko google prevoditelja ili nekog drugog loseg prevoditelja koji ne zna padeze, brka rijeci koje nemaju veze s pravim znacenjem i sl) u kojoj me uvjerava da je on davnih dana zivio u hrvatskoj, ali mu se zagubio malo jezik od nekoristenja i da zato gleda ponude kod nas jer ima nesto u stilu nostalgije [:frustriran] zao mi je da nemam tu poruku, bila je toliko vristeca da nesto nije u redu da sam odmah pobjegla.... nakon par tjedana sam na forumu nasla o njemu i njuskalo prevarama :S
2015 06 16
1 2