Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ljutaaaaaa

stalo mi je do principa ne kremica, to vam je vec trebalo bit jasno!
2015 06 21
Desilo mi se slično nedavno. Dogovorim se sa krpičarkom za primopredaju (nije rijeć o nekoj novoj korisnici već o staroj krpičarki sa preko 100tinjak suradnji) dogovorimo se za vrijeme i mjesto koje njoj odgovara. Da bi mi javila 10 minuta prije nalaska da ona ipak ne može a ja već na dogovorenom mjestu. Ok odgodi ona za sutra u opet svoje, ja se prilagodim opet i to po drugi put. Stižem sa djetetom kao i prethodnog dana na dogovoreno mjesto i pošaljem poruku da provjerim da li vrijedi dogovor a ona odgovara da ipak ne može i da će mi se javiti kada bude mogla. Kud sam pješak pa mi treba dugo s djetetom pa moram kreniti puno ranije na dogovorene primopredaje tu me još i izvozaju. Naravno nije se javila. Stvar i dalje stoji u prodaji.... [:vrti]
2015 06 21
I mene je jedna dobro provozala nedavno, ali sam joj ostavila negativnu. Mislim da je opravdana [:sramezljiv]
2015 06 21
A dal za ovo ostavljate negativnu ili neutralnu? znači cura/žena se još u prošli petak javila da želi sat, i pita dal mogu ostavit do sljedećeg tjedna (znači ovaj tj) na što sam rekla okej, nema problema... u petak sam joj se javila i pitala do kada da ga čuvam jer je prošlo tjedan dana... na šta ona nije ni odgovorila... bezobrazno -.-
2015 06 21
Negativna se ostavlja samo ako je netko nekoga prevario u ostvarenoj suradnji...kolko ja znam.
2015 06 21
okej, sve to stoji.. al ovo je bezobrazno.. zar zbog takvih da drugi ispaštaju? spremna sam nna svaki dogovor al očito svaki put ispadnem budala -.-
2015 06 21
1 2