Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozoravam vas!! Pročitajte.

Kao što vidite radi se o korisnici koja ima dosta negativnih kao prevarantica ali ona za sve uvijek ima odgovor kako ona nije kriva. Upitala sam ju za zamjenu za crop top i suknju. Rekla je moze, da si biram slobodno jos nesto jer se njoj kod mene sviđa više stvari. Kada sam ju pitala da mi slike te stvari jer su slike sve od "Antonija Butik" nije odgovorila. Upitala sam ju dali može da ona meni prva pošalje paket jer ima negativne kao prodavać ona je odgovorila "Nazalost ne draga jer su stvari sa etiketom". Kakve veze ima jesu sa etiketom ili ne, ak ces mi ih svejedno poslati no dobro. Rekla sam joj da cemo zajedno slat no ipak, ja nisam poslala paket, pricekala sam. Kada sam ju pitala dali je poslala rekla je da nije stigla. Drugi put je pitam jesi li poslala rekla je "E draga moja, kirbaj je kod nas pa ne radi tisak" haha, pravijm se luda i kazem joj, da danas posalje jer putujem u ponedeljak. Rekla je poslat cu ti postom "preporuceno" odma da ti stigne. Rekoh dobro.. Nema nje i nema, kada sam joj rekla da sam poslala paket (a nisam poslala) curka se redovno prijavljuje a odgovora nigdje, nisam drugo ni ocekivala [:smije] [:smije] A vjerovatno od tolike zelje da prevari ljude ovdje nije ni skontala da mi uopce ni nije dala podatke da joj pošaljem paket [:smije] Tako da curke, pazite se. Moja sestra "Trifshop" je blokirana prije 2 dana na mojim krpicama jer ju je jedna djevojka odavdje optuzila da joj nije uplatila 35 kn za ogrlicu. Naravno, sliku uplatnice ima, poslala je sliku i poslje tjedan dana ona je unapadne da nije uplatila novac, te ju je admin blokirao. Dragi admine, a sta je sa ovom "poštenom osobom" ? [:frustriran]
2015 06 25
Možda se ne javlja jer zna da nisi mogla poslati bez podataka pa te ignorira. [:smijesi]
2015 06 25
Ja sam njoj poslala moje podatke ali, ona meni nije njene poslala :) Ma necu je opravdavati, vidi se da je prevarantica. :S Em izmislja kako ne moze poslat, tisak ne radi, posta ne radi, pa se ne javlja. Ne moze prva poslat paket jer su stvari sa etikotom. "Izaberi si vise stvari" a cijene su joj puno vece nego mene. Naravno da je rekla da si izaberem sve sto hocu kada te stvari nece ni poslati jer ih ni nema. [:vrti]
2015 06 25
Zašto uopće surađivati s nekim tko ima tako lijepe i šarene povratne [:sokiran] ? To mi nikako nije jasno.
2015 06 25
curke moje.... puno biste si živaca i vremena uštedile kada bi prije suradnje sa ovakvim osobama pročitale malo povratne (makar ni one uvijek nisu mjerilo kvalitete) ... i jednostavno odlučile krpice koje vam trebaju potražiti negdje drugdje. [:sokiran] svaka od nas koja i nakom svega pročitanog na ovakvom profilu i dalje želi poslovati sa takvim osobama, SVJESNO preuzima rizik poslovanja... i smatram da se poslije neuspjelog pokušaja nema što tužiti ni prigovarati, osim još i na ovaj način upozoriti ostale na pokušaj prevare. Lady110 ....a gdje je tvoja negativna? iskreno se nadam da će se jednom ovdje ukazati nekakva adminka, šerif, ET...ili teletabis....svejedno..... i barem pokušati riješiti sve ovo zlo namnoženo u posljednje vrijeme. [:ljut]
2015 06 25
lady110... vidim da si je dala dok sam pisala... [:smijesi] danio0109... ni meni... vjeruj mi... [:sokiran] [:vrti]
2015 06 25
I zašto uopće surađivati sa nekim ko nema svoje slike i još ih ne želi ni poslat.
2015 06 25
Meni je dovoljno pogledati slike ,pa da krenem dalje.... [:smijesi]
2015 06 25
Namjerno sam poslovala jer mi je zao i vise dosta kako admin blokira pogresne osobe ovdje a ne preispita sto je bilo, a ovakve poput nje ostavi da haraju [:frustriran]
2015 06 25
Ahahaha, ali kirbaj je kod nas pa tisak ne radi [:kesi] [:kesi] . Mašala, ovako šta već dugo nisam čula, barem sam se poštenski nasmijala. [:jezik]
2015 06 25
Ko s muskarcima koje ni vlastita mater ne voli..zenama ocito u krvi da su toliko fatalne da ce bas njima ispast najbolji. Tako i s pikiranjem bas na korisnice s negativkama..ne kuzim uopce poantu ikakve komunikacije s takvima, makar kao izvidnicu sta ce bit. Neam ja toliko vremena a ono sto imam ne trosim na to sigurno
2015 06 25
Lady o blokadi nepravednoj se trebalo temu otvorit. Zasto nisi?
2015 06 25
Ma cim joj pogledas slike, vidis da je prevarantica. Javila mi se ona neki dan za kupnju s upitom za nizu cijenu, ali cim sam vidjela profil, odbila sam jer ne zelim suradnju s tako dumnjivim korisnicama.
2015 06 25
sumnjivim*
2015 06 25
Lady, nije da ni ti nemaš negativnih i neutralnih Oprosti, ovo je 99,9 posto prevarantica, ali samo preletjevši tvoj profil pa i da ni jednu povratnu nemam ni u ludilu ti ne bih poslala prva [:pospan]
2015 06 25
1 2