Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trajni lak

Bok curke, radim trajni lak već neko vrijeme jel ima zainteresiranih? Imam svakakvih boja, dođete lijepo kod mene doma ili ako ste u blizini dođem ja do vas, sve se možemo dogovorit [:jezik] , za sad imam samo pozitivne komentare. Za one koje još nisu lakirale sa trajnim lakom ukratko da znate ne oštećuje nokat kao gel jer se nokat ne brusi, a kad vam dojadi ne morate čekat da izraste nego ga možete skinut i same doma, zapeče se fino u lampi i to je to
2015 06 27
Trajni lak je odlična stvar [:smijesi] I ja ga radim (pedikuru i ostalo).
2015 06 27
ja sam počela sama sebi radit doma, pa frendicama, a sad kak sam nezaposlena zadnjih 4 mjeseca, mislila sam možda kakvu siću zaradit [:jezik] , ne računam puno 50 kuna bez skidanja 60 sa skidanjem, mislim da je to ok cijena
2015 06 27
Da, i ja ga sebi radim, super stvar, a ta mi se cijena stvarno čini fer [:zaljubljen]
2015 06 27
uuu mene to baš zanima a nisam se odvažila još...koliko u prosjeku traje taj lak u odnosu na obično lakiranje i pranje suđa i ostali poslići nas kućanica [:hihot]
2015 06 27
Tako sam i ja prvo sebi, frendicama... Meni je on zaista odličan. Inače sam završila za šminkanje, pedikuru, trajni lak i zadnje trepavice. Moja velika ljubav je pedikura to zaista obožavam raditi i uživam u tome. Nekako sam si to sve spojila pa osim toga još radim i trajni lak, pedikuru, masažu, šminkanje, depilaciju, piling tijela, farbanje trepavica, manikuru itd... Ja sam stavila isto 50kn trajni lak (u tu cijenu ide i manikura, piling...). [:smijesi] Neka sića se zaradi, ništa ekstremno puno, ljudi nemaju novaca [:tuzan]
2015 06 27
Trajni lak ti traje do dva tjedna (nekima i duže). Sve ovisi kako ga "čuvaš". [:smijesi] Kad sam počela stavljat trajni lak, dala sam više novaca i uzela kvalitetnije lakove (ne kineske) i naravno vidi se velika razlika. Ipak mi je najbitnije da su cure zadovoljne [:zaljubljen]
2015 06 27
pa definitivno traje duže ali to sve isto ovisi, dogodi se da ga negdje zagrebem ili lupim noktom pa ode vrhic, ai se to isto da bez problema pobrusit, malo ga skratis i dobro, ali znam da inače sa običnim lakom, ako čistim, kuham ili tako nešto nema šanse da izdrži, s ovim je to bez problema, ja bi rekla da je optimalno nekakvih 2 tjedna, meni tad vec fino izraste pa ga skinem onda
2015 06 27
kaj se tice lakova ja sam isto probala svakakve dok nisam nasla one koji su mi najbolji i sad radim samo s njima
2015 06 27
sve preko tri dana se isplati [:smije] lakiranje me zamara kad dvaput dnevno operem suđe i već drugi dan ode komadić laka [:ljut]
2015 06 27
meni obican lak nije trajano niti jedan dan [:tuzan]
2015 06 27
Više ni ne lakiram običnim lakom, stavim si trajni i mirna [:smijesi] Tako sam i ja tražila dok nisam našla lakove koji mi odgovaraju [:zaljubljen]
2015 06 27
Radi li netko iz Rijeke trajni lak?
2015 06 27
obožavam trajni lak kupila sam sama sebi sve za trajni lak koristim Gelish i na mojim noktima traje sve dok ga ne otopim, to je obično 3 tjedna jer mi se ne sviđa izrast običan lak ne bih stavljala nema šanse skine mi se za dan dva, a s trajnim lakom sam prezadovoljna :)
2015 06 28