Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koja je najskuplja stvar koju ste si kupili tu na krpicama? A najjeftinija?

[:smije] hvala!
2015 06 28
parfem 200kn, cipele 15 kn [:smije]
2015 06 28
Upravo sam se danas sjetila svoje najskuplje kupnje - jedne od prvih, balerinke za 600 kn. Ovako: najprije su bile 300 (Jeffrey Campbell) i ja se odvažila jer su mi bile preslatke. Pisalo je da su kupljene u Americi i nenošene, br. 38. Dogovorim se, uplatim - kad ona kaže - vratit ću ti pare jer su prodane.... [:vrti] I stvarno vrati! Meni su se tek tad sviđale još više i 2 dana sam pretraživala internet da bi našla takve i ništa. [:jezik] Iako sam se bila pomirila s tim, napisala sam joj još jednu poruku da to stvarno nije u redu. Onda je priznala da ih je dala prijateljici i da bi mi ih ova prodala za duplo. Ja blesava pristala. [:ljut] Bile su nošene i jako, jako male - čisti 37! [:tuzan] Tada sam bila početnik na Krpicama, ali danas sam vidjela gdje se za vrlo sličan primjer daje negativna!
2015 06 28
Uuuuu Pink, to ti je bila dobra škola!
2015 06 28
Uglavnom su to bile kupnje do 100 kuna, nekako mi je maksimum 100 kn....Vise volim za vece novce otic u ducan,izabrat si sama,probat i dat vecu svotu. Najjeftinija stvar hmmm, stvarno je bilo puno puno stvari jeftinih na koje sam naišla,ali evo primjer stikle roberto za 15 kuna. [:smijesi] [:smijesi] i naravno dosle su razgažene, i ispadala mi noga iz njih. [:smije] [:smije]
2015 06 28
Meni nikad nis nije doslo osteceno:D Ugl slazem se sa curama koje su napisale da im je 100 kn maksimum. Meni isto. Zaista rabljeno ne vrijedi vise. Osim ako je neka skuuupa marka tipa da kosta 1200 kn a tvoje ej neosteceno pa prodajes za 250-300 kn tu [:jezik]
2015 06 28
Kozna jakna za 450kn najeftnije balerinke za 15kn ;))
2015 06 28
Najskuplja Zara nova haljina s etiketom za 230 kn, najjeftinije lak za nokte novi za nekih dvadesetak kuna.. Ali najisplativija,da tako kazem, kupovina Accessorize torba za 100 kn.. nema sta nisam nosila u njoj, jos se drzi, svaki dan ju skoro nosim, a sve stane [:zaljubljen]
2015 06 28
Lv neverfull torba za 200 kn, baloner Zara 100 kn, sve kao novo i savršeno Najjeftinije 30 kn ogrlica :) Nisam još naletjela na nešto skuplje a da mi se baš jako svidi da bi kupila, iako vjerujem da bi dala i više novaca za to ali isključivo kad bi bila primopredaja :)
2015 06 28
Teuta slazem se. Skupe stvari nikako postom, tiskom i uplatama ! E da dakle krivo sam rekla. Sad sam se sjetila najskupljeg - lancic od platine isti kao iz Titanica za 160 kn mami za rodjendan [:smijesi]
2015 06 28
To mi je bila najljepsa kupnja jer se oduševila lancicem i jos ga nosi [:smijesi]
2015 06 28
Imala sam zamjenu u vrijednosti 1200 kn - ja sam prodavala zlatne naušnice s akvamarinima, a cura je ponudila u zamjenu parfem J.Patou '1000' koji sam duuuuuugo tražila i prsten od Germana Kabirskog - obožavam i parfem i prsten i presretna sam zbog te zamjene [:zaljubljen] Kupila sam visoke marte s 20 rupica za 400 kn i nekoliko komada nakita po 10 - jednom sam ulovila veliki privjesak od Elle Svaline za 20 kn, teško mi je vjerovati da je cura uopće znala što prodaje [:sokiran] . Nosim ga gotovo svakodnevno [:zaljubljen] ps Beatriss uzvraćam poljubac [:poljubac]
2015 06 28
Gitadevi imaš odlične naslove za odjeću!! [:zaljubljen] [:hihot]
2015 06 28
Najskuplja kupnja trenutno mi je kaputic za 120,00kn, a najjeftinija nakit 20-ak kn. [:smijesi]
2015 06 28
[:hihot] [:zaljubljen]
2015 06 28