Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zana77 'Vrisak u noći'

[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] Dlanovi mi se znoje, koljena mi drhte, srce mi mahnito lupa svaki put kad u tražilicu upišem 'Desigual' [:sokiran] . SVAKI put me Tupperware lupi u oko [:place] [:place] [:place] Kad upišem Nike, Tommy Hilfiger, Zara (to nikad ne upisujem spominjem ovdje čisto pjesnički)...opet - Tupperware u oko [:place] [:place] [:place] Dragi doktore, što ne valja s mojim očima [:sokiran] ?
2015 07 01
[:smije]
2015 07 01
Da,da ja najviše volim one torbice iz Mullera DISIMI I onda piše like desigual,,stvarno ne kužim poveznicu,i curka prodaje za cca 150kn,a inače su oko 50kn [:smije] [:place] A bolje taj "cepter" I "tapaver",nego razne "konvekciske" pećnice I orbitreki I .... [:ljut]
2015 07 01
A tebi je bolje, ako voliš Taperver i cepter, a onima koji bi rađe orbitrejk [:smije] ? Neka prodaje i svekrvu, baš me briga, samo neka je tako ne tagira, ubija me [:place]
2015 07 01
Kafa kad me naručiš a što se tiče dodirivanja koljena - svakako bolje neko Tupperware u oko
2015 07 01
Žena nije normalna [:vrti] , što god upišeš eto nje... Gita, je l ti žćmiriš na jedno oko dok si na tražilici, mislim - kad dobiješ samo po jednom oku [:smije] Mene zvizne jadnu u oba i probudi mi najniže strasti - ne bih joj dodirivala koljena, ali bih je preko koljena [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 01