Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena? :(

ovako, imala sam s curom zamjenu, dogovor je bio poslati prije 8 dana, u srijedu. ja sam poslala prema dogovoru i poslala curi šifru preporučene pošiljke. prije toga sam naglasila da želim preporučeno slanje, jer se obični paketi lako zagube. javila mi se popodne da je i ona poslala i to prioritetno da mi u petak stigne. na to sam napisala okej, nisam ni tražila šifru pošiljke jer cura ima jako puno povratnih. sada, 8 dana kasnije, paketa još uvijek nema. poslala sam joj poruku prije 2 dana da mi paketa još uvijek nema i može li mi poslati šifru. prijavljuje se, ali ne odgovara :/ u pitanju je bila zamjena plus moja nadoplata. poslala sam joj haljinu plus još 50 kuna za jednu njenu stvar. što da radim? [:tuzan]
2015 07 02
Za prioritetno slanje ne dobiva se nikakva šifra, samo za preporučeno.
2015 07 02
prioritetno slanje je obično slanje, imala sam jednu takvu situaciju, ugl. paketić mi je došao za 10 dana, nadam se da će i tebi tvoj [:smijesi]
2015 07 02
Poslala je obicno prioritetno dakle nema sifre. Tko je korisnica?
2015 07 02
o kojoj je korisnici riječ?
2015 07 02
Kakvo je to prioritetno ako dodje za 10dana?
2015 07 02
cure su ti već odgovorile.... ne znam samo zašto je slala prioritetno ako si naglasila da želiš preporučeno (možda je cura mislila da je to isto).
2015 07 02
Eto, opet neka ne poštuje dogovore!! Katastrofa u zadnje vrijeme... [:vrti]
2015 07 02
Ne odgovara ti na upite?
2015 07 02
Nije bas da zivi u neznanju o slanju obzirom na staz ovdje. Cudno da.ne odgovara na.poruke [:sokiran]
2015 07 02
Cim ona ne odgovara, nešto ne štima...
2015 07 02
joj harpo nemoj molim te već mi je sad slabo kad se sjetim rasprave s korisnicom.... 10 dana sam čekala paket jer je poslala u običnoj koverti, dok je došlo do mene sve se poderalo, još se teta u pošti derala na mene da se to tako ne šalje , ono wtf pa ja sam primatelj i još sam platila preporučeno slanje, zadržali su mi kovertu jer je bila poderana pa je zato valjda tako dugo trajalo dok mi nije došla obavijest.... [:sokiran] [:sokiran]
2015 07 02
Ako je slala prioritetno, onda je vec trebalo doci jer iako je to obicno slanje bez garancije kakti prije dode nego bas obicno slanje tako da najvjerojatnije taj paket nebudes vidjela :( Trazi je povrat onoga sto si ti njoj poslala ili joj spici negativnu [:pospan]
2015 07 02
Takvima onda treba opalit negativnu za.suradnju
2015 07 02
Moguće je da niste prevareni već je greška u poštanskim uredima koji ovih dana očito svoj posao ne rade kako spada. Ja sam jedan paket poštom poslala još prije dva tjedna, cura uredno platila dvije haljine i sinoć mi javila da ga niti nakon dva tjedna još uvijek nema. Jutros sam kontaktirala poštu i nakon dulje potrage (na kojoj sam inzistirala uz pomoć šifre ) napokon su mi javili da je paket zaglavio u poštanskom uredu u Branimirovoj 4. Mislim, čovjek pošteno plati robu i uslugu i onda mu zbog nečije nesposobnosti, ni krivom ni dužnom još mora biti neugodno... Uglavnom, moj savjet ti je da pokušaš još jednom tražiti šifru od cure, naoružaj se strpljenjem a zatim u akciju. Zovi poštu i ne odustaj dok ne dobiješ bilo kakav podatak o pošiljki. Sretno!!!
2015 07 02
1 2 3 4