Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ako netko želi pomoći

Danas sam na faceu dobila molbu od gospođe da objavim na krpicama da joj treba pomoć u hrani.Ne znam da li je poslala samo meni ili šalje svima u box,ne znam apsolutno ništa o njoj i da li je stvarno potrebita,ali evo kopija poruke pa ako koja želi pomoći možete se javiti gospođi na faceu Nusreta Samardzija Započni razgovor Prije 8 sata/i dobro vam jutro ,molila bi vas na krpice ako mozete stavit objavu meni i sunu potrebna je hrana zivimo u teskim uvjetima vise smo gladni molim vas ja nemam to i neznam bila bi vam puno zahvalna mreza dobrote isto su nam pomogli paketicom hrane
2015 07 03
prvo ju provjeri na crnoj listi
2015 07 03
nisam član ni jedne crne liste,znaš nešto o njoj ili to kažeš samo opreza radi?
2015 07 03
opreza rdi. neki dn sam citala o zeni isto koja zica okolo ima jedno 6-7 profila. kao treba njoj i troje djece i onda se javilo par ljudi sto ju zna i rekli su da ima troje djece l da je 2 starijih uzeo centar a najmanje je jos s njima i da svu lovu koju dobiju zapiju i popuse
2015 07 03
Učlanila sam se u dvije crne liste,nema je u nijednoj
2015 07 03
idem bas prekopat crnu listu sad za nju
2015 07 03
Sladjana Bozidar Konstantinovic i razne vrijacije na ime
2015 07 03
Iskreno žalosno koliko danas ima ljudi kojima je zaista potrebna pomoć, a u velikim slučajevima pomoć dobiju oni kojima i nije baš potrebna jer te donacije koriste za alkohol i sl. I kako na kraju znati kome pomoći, a kome ne????
2015 07 03
jojjj gledala sam onu emisiju s mineom i preuredjenju doma. i bila je jedna zena koju znam. jezila sam se od tolko lazi koje je npricala a ima hrpa ljudi kojoj je pomoc potrebna
2015 07 03
jojjj gledala sam onu emisiju s mineom i preuredjenju doma. i bila je jedna zena koju znam. jezila sam se od tolko lazi koje je npricala a ima hrpa ljudi kojoj je pomoc potrebna
2015 07 03
Tako sam i ja godinama pomagala u odjeći, obući, torbama da bi na kraju se strgalo u rekordnom vremenu i opet se kukalo kako se nema (još je i rodbina). Da se razumijemo, nije mi žao što sam poklonila i što ću ubuduće nekome drugome poklanjat, ali nemoj radit budalu od mene. Iskreno nemam ni ja novaca, otplaćujem nešto, ali i dajem drugima ono što imam viška, nešto na krpice, nešto se pokloni i ja zadovoljna. Ali pretjerivanje me izluđuje [:vrti]
2015 07 03
znam [:vrti]
2015 07 03
Baš sam si razmišljala o ovoj ženi (što sam stavila link) da li joj zaista potrebna pomoć... Više ni sama ne znam kome, ovo preko novina mi sve sumnjivo (i na kraju se pokaže u velikim slučajevima da su to svi jebivjetri, sorry na izrazu), jedino ako netko nekog zna kome treba...
2015 07 03
ja toje zeni saljem samo iz razloga sto mene polako hvata panika oko skole a imam kakv takva primanja. mogu si mislit kak je njoj
2015 07 03
pogledaj joj pod posao
2015 07 04
1 2