Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lonci i ...

moram vam se potužiti....duboko sam povrijeđena [:place] sad me jedna tamo na temi svekrive svrstala u zaostale... [:place] [:place] [:smije]
2015 07 21
Jel vama, ostali poklopčići, štekaju fckin krpice i jel vam fali smajlića [:place]
2015 07 21
A moja Danka, nema svatko intelektualni kapacitet ni da shvati što je zaostalost, hitaju se riječima a ne kuže ih [:jezik] idem do teme vidit, s obzirom kako mi štekaju krpe, nazad sam za uru [:ljut]
2015 07 21
ma ok je.... cura nazvala sve preko 50 zaostalima....pa sam se malkice pronašla [:smije] odoh se pokrit dekicom i ridat.... [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 07 21
Ma nisi zaostala, samo si stara. [:hihot] Šalim se, nemoj ridati slučajno [:sokiran] EDIT: ček malo..pokrit ćeš se DEKICOM..po ovom toplotnom udaru...? [:hihot] [:hihot] Oke, pa nije ni čudo onda da ti se plače. [:kesi]
2015 07 21
rodolfo... [:smije] [:pospan] mučno mi je bilo kad sam vidjela temu o svekrvama (+ osveta, ah ta niska strast...) pa sam temu preskočila. Idem sad prozujati da vidim o čem se radi... [:jezik]
2015 07 21
Meni je zaostalo generalizirati ljude po spolu, godinama, rasi, naciji, al, hebeš ga. Nije svatko za dubine, netko je i za plićak [:jezik] Da, da, evo vidim kroz monitor kako plačeš, Danka [:jezik] [:poljubac]
2015 07 21
hahahahha... uljeshura... killing me softlyyyyyy.... [:place] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 21
Evo, Ulješura je iznijela činjenicu, da bi riječ rekla [:hihot] Sad ste me sjetile kad je moja sveki skoro išla ubit novinara koji je napisao da je napadnuta 58-godišnja starica, tada njezina vršnjakinja. Btw, moja sveki i dan danas može napravit špagat a blizu je 70 [:jezik]
2015 07 21
Dobro je još Dankić, ipak nisi toliko stara da te stave pod UNESCO-ovu zaštitu [:jezik] [:poljubac]
2015 07 21
hehe...mene je jedna histerična u bijesu par puta tu nazvala starom [:smije] mislim si: ma ja sam tvoje godine prošla, a da li ćeš ti do mojih godina ikada uopće doći - eee, to se ne zna [:jezik] [:smije]
2015 07 21
Ovakav bezvezan komentar na temi..uopce ne zelim komentirati..jer bih mogla bibliju napisati! [:vrti] Mama mi je preko tih godina "davno" pregazila..a uvijek je u skladu sa vremenom...iako zaostao..ima jedno sasvim drugo znacenje..nego ga eto uzeli kao poštapalicu, koja sluzi za porugu! [:vrti]
2015 07 21
wizzzzzz [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 21
dankić & ekipa [:poljubac] [:smijesi]
2015 07 21
ja sam punica,,,,,i to ulazi u staro,,nemojte da kažete,,da nije [:place]
2015 07 21