Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat artikla

Pozdrav cure Evo ja sam došla s jednim pitanjem da vidim kako cure ovdje razmišljaju. Je li vam se desilo da se trudite, mjerite, slikate sa svih strana, kuteva i šta god kupac pita,pa onda kad se odluči na kupnju i artikal stigne, njemu artikal ne odgovara po veličini ili ne stoji kako je netko zaželio. (Znači, ne radi se o razbijenim stvarima, krivom broju, o laganju za informacje samo da se proda). I onda se traži povrat novca i slanje artikla natrag? Meni su se dogodile dvije slične situacije u jedan dan,pa baš zato pišem ovo jer sam malo zbunjena. Curi sam prodala nove tenisice te mi je napisala kako je ona jedan dan radila u njima i skužila da su joj male. Ne znam sto bi se odgovorilo uopce na takvu poruku.. A drugoj sam spustila cijenu za 50 kn i cipele joj ne odgovaraju te želi povrat novca. Znam da ovdje ima svega i svačega, ali sve se može dogovorit na normalan način bez prepirka i svađi. Postoji sličnih situacija? I PS ispričavam se ako je tema već bila negdje, ne pratim forume često
2015 07 21
...ja sam vratila kad mi se dogodilo, ali sad zato u opisu o meni pise da vise nema povrata, neka pitaju sto ih zanima i dobit ce sve odg....napisi tako i bit ces mirna
2015 07 21
...a sigurno sam kupila ovdje 50grudnjaka, svi moj bbr, ali kalup ne odgovara i sto sam trebala, gnjavit cure bezveze [:vrti]
2015 07 21
Poslikano je, točno odgovoreno na svako pitanje, izmjereno gazište i nigdje nije bilo prisilno nuđenje nečega na silu. Ja sam također kupac na krpicama i desilo mi se da mi artikal nije odgovarao, ali sam se zahvalila curi i baš to napisala super je nažalost ne odgovara, stavljam dalje u prodaju. Zato mi je čudno, mislim da se to podrazumjeva da nema vraćanja jer nitko nije prisiljen na nešto.
2015 07 21
Ma meni se dogodilo da me cura pitala za mjere, ja joj lijepo napišem i ona kaže: 'ok, odgovara, kupujem'. Kad joj je haljina stigla, javi da joj je prevelika i da sam ja napisala one mjere koje bi njoj odgovarale samo da prodam, a ne realne mjere. A ona meni nije ni u jednoj poruci napisala svoje mjere ili svoju veličinu! Tako da sam onda ja očito vidoviti Milan -_-
2015 07 21
Vidoviti Milan [:smije] [:smije] Nema povrata.. dobila je točne mjere.. nosila ih jedan dan.. nek ih stavi u prodaju. Eventualno joj možeš pomoći tako da joj linkaš osobe koje su isto bile zainetresirane za te tenisice ili što već, pa da ih možda brže proda.
2015 07 21
@BonMarche [:smije] jesi joj vratila novac na kraju?
2015 07 21
Nema povrata za takve stvari, pogotovo ako je dobila mjere. Ne kužim zašto si nije izmjerila gazište?
2015 07 22