Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pitanje....

to je glupo a jos gluplje je kad neko stavi kao cijenu i napise za zamjenu je cijena visa 50 kn [:vrti] [:vrti]
2015 07 22
Fashionfrik, ti se mrtva ozbiljna nadovežeš na prvi post, a ja već zaboravila o čemu je tema [:jezik] [:hihot]
2015 07 22
Pa sta te ne trazi nesto za 20kn,dezic npr. nek ono 20kn u paket. jako ce profitirat
2015 07 22
Cure imam pitanje,danas mi se javi zenska koja nema niti jednu povratnu i hoce kupiti od mene sandale sve joj stimaju sve ok se dogovorimo razmjenimo podatke ja njij za uplatu a ina meni da za slanje i kaze bit ce uplata odmah,sandale joj hitno trebaju do subote za svatove reko nema problema i ja stavim prodano na artikl,kad se ona meni sada javi kaze da ipak nece kupiti sandale da nema nivaca i da ce sljedeci mjesec kad joj sjedne placa zamislite... Sta bi vi napravile na mome mjestu?
2015 07 22
Vrati stvar u prodaju, ako netko naleti prodaj, a ako slučajno preživi mjesec na tvom profilu, a ona se nekim čudom ponovno javi, možeš i njoj prodati. Samo ni u ludilu ne šalji prije uplate [:jezik]
2015 07 22
I meni se desilo ona htjela od mene stikle nove moja cijena je 100kn, ja kod nje izaberem haljinu kod koje stoji cijena 70kn i onda mi kaze za zamjenu je 140 ja onak wtf? I bez srama kaze uzela bi ona kod mene onda jos i torbu cijena 50kn.. ja u soku :D reko nebi islo fala i adio!
2015 07 22
[:smije] [:smije]
2015 07 22
Onda, Andrea, bez crne košulje dugih rukava da ne idem na plažu? [:jezik] [:hihot]
2015 07 22
Vratila ja artilk u prodaji ali nije ljepo od cura koje tako postupaju ovdje uzas ima ih svakakve..
2015 07 22
Cure :) relativno sam nova ovdje pa me samo jedna stvar zanima, mozda je pitanje glupo, ali ajde [:hihot] znači, ako mi se netko javi za zamjenu i ta moja stvar košta 70 kn recimo, onda bih ja kod te osobe trebala isto naći stvar koja košta 70 kn? Ako nađem za 80 kn, dal onda ponudim nadoplatu ili kako? :)
2015 07 22
flama26 nije glupo pitanje...ako si relativno nova, naravno da ne znaš kako stvari funkcioniraju ovdje. uglavnom: divlji zapad.... [:hihot] ...a ako baš ne želiš biti obješena o prvo drvo, moj savjet ti je: poštuj sebe, svoje artikliće....ali i tuđe. to znači da je kod zamjena većinom stvar slobodne procjene...pa ako je neka ženskica iz njoj znanih razloga snizila cijene toliko da njene 3 jakne koštaju koliko nečija loša kopija iznosane torbice... naravno da neće nasjesti i pristati na takvu zamjenu ili zamjenu uz nadoplatu. procijeni...ocijeni...dobro izvaži i ponudi....pa ako je netko toliko tvrdoglav da za kinesku bižuteriju, na primjer, traži tvoju novu jaknu....ehhh... lijepo mu se zahvali i traži dalje. kvalitetnom zamjenom usrećit ćeš nekog drugog. sretno [:poljubac]
2015 07 22
Razumijem, da, tako nekako sam si i mislila da bi to moglo ići [:hihot] Hvala puno na odgovoru [:kesi]
2015 07 22
1 2 3