Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

recenzija balzama za sunčanje by NomadOrganic

Znam da ste sve u potrazi za idealnim balzamom ili pekmezom za sunčanje. Ja sam ove god. odlučila isprobati balzam od NomadOrganic,jer prošle god. sam koristila pekmez od Biobaze,i rezutati nisu ni približno dobri kao od ovog balzama sa krpica. Dakle bila sam 6 dana na moru,i ja sam tip koji se ne voli sunčati,jednostavno ne podnosim vrućinu i prženje + kapanje znoja [:vrti] ...moje sunčanje je max 10min dok se kupaći ne osuši. Prirodno sam tamnije puti,i nemam problema sa tamnjenjem,ali imam maslinastu put,tako da kad tamnim dobijem prljavo sivu boju,kao da sam iz mulja izašla...nikada onu divnu crvenkastu nijansu. Evo od srca vam mogu preporučiti ovaj balzam by NomadOrganic jer je preesavršen, nije ljepljive teksture,već više uljni,lako se razmazuje,ne ostavlja tragove na kupaćem,koža je predivna poslije korištenja. Nadam se da mi nećete zamjeriti na ovoj reklami,nije mi cilj reklamirati korisnicu,već pomoći vama u odluci,ako vas možda zanima taj balzam.
2015 07 23
A što to ima u njemu? Kakvi su sastojci? [:kesi]
2015 07 23
ja sam ga danas dobila od nje tama prije mora-baš si me obradovala što si tako zadovoljna [:zaljubljen]
2015 07 23
Ja ga već dulje vremena pikiram [:smije] Ovo nije reklama već recenzija [:kesi]
2015 07 23
[slika:47fc12fa-1d34-44d4-8cf1-9cd8233b4dd6] Evo i slikica...6 dana- pola sata sunčanja dnevno [:smije]
2015 07 23
super
2015 07 23
Jesam,baš sam zadovoljna...i nadam se da će nekom pomoći ovaj post u odabiru balzama... [:zaljubljen] ...
2015 07 23
Čovječe! Ja sam isto tamnoputa, ali nikada tako ne pocrnim! [:sokiran]
2015 07 23
[:smije] [:smije] .... Šta bi tek bilo da sam kao i inače 10 dana na moru [:hihot] ...
2015 07 23
Uh, idem u ponedjeljak na more, a već sam se i istrošila ovdje na krpama. Što nisi prije otvorila ovu temu! [:hihot] Ja sam kupila L'erbolarievo ulje za brže tamnjenje i dala za njega 120,00kn, a mislim da je ista količina! Da sam znala...
2015 07 23
Ufff....skupo [:znoji] ....A tek sam jučer stigla,a na moru šteka net.. Nadam se da će i taj dobre rezulatate dati, želim vam lijep provod [:zaljubljen]
2015 07 23
Hvala! Nadam se da hoće, ove bih godine baš željela dobiti malo boje. [:zaljubljen] A što mogu kad sam slaba na kozmetiku... [:place]
2015 07 23