Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Diskriminacija :)

Trazim kupaci vec par dana,naravno bezuspjesno!Sve sto ima je minijaturno.Ono sto je na snizenju,ne smijem ni pogledati.I tako haracim po trgovinama,odmah s vrata pitam jel vam ostalo sto od kupacih,u vecini njih,odgovor:"Nema,sve smo prodali!"Ok,odem u Calzedoniu,gledam,jeftino,nije strasno,no to ni na nokat ne mogu navuci,a kamoli na svoje ci**e.Pitam curu,jel ima vecih,kaze ima,iznese par modela,sva sretna,probam stoje kao saliveni,e ali cifra je takva da sto imas vece grudi,e bogami ces vise i platit!!Pa ako to nije diskriminacija,ne znam sto je.Bilo bi najbolje,a i dugorocno isplativo smanjiti grudi,pa cu i donje rublje i kupace,moci naci po povoljnoj cijeni [:smijesi]
2015 08 04
Jesi li probala u Kiku ili Mani...imali su super crne i šarene...New Yorker je isto imao jedan model...
2015 08 04
Jesam,to su one trgovine gdje su rekli da su sve prodali [:sokiran] New Yorker,prazan,barem kod nas u Os.Sve sto je ostalo..Malo [:place]
2015 08 04
baš diskriminacija! -.-" imam isti problem...
2015 08 04
odlučili ić na divlje "nudističke" plaže hahahahhaha [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 04
Ili ono kad kazu da ne mozes kombinirati donji i gornji dio.Pa kao da smo po istom kalupu radjeni [:hihot]
2015 08 04
Je,nudisticka je odlicno rjesenje.Da imam "dvojku" mozda i bih [:smijesi]
2015 08 04
Gledajte to ovako, mršavice mogu svakakav kostim na sebe staviti, i najmanju krpicu, a za veće grudi je ipak potreban kvalitetan, čvrst i dobro ušiven grudnjak, zato su ti kostimi skuplji, jednostavno su, recimo "kvalitetniji"
2015 08 04
Svima je problem to što se ne može odvojeno kupiti gornji i donji dio...jer nismo svi isto građeni...nekome treba veći gornji dio,a manji donji i obrnuto...ja sam sebi uzela gornji dio u C&A,a donji u New Yorkeru jedan i jedan u H&M-u jedan...probaj C&A oni isto znaju imati još u 8.mj.
2015 08 04
Nasla sam grudnjak u C&A za 35kn [:smijesi] Ali kupaci su svi rasprodani!Neki modeli za vece grudi nisu dodatno podstavljeni,ni ne moraju biti,nije bas ni da mi vise do pupka,dobro se drze [:hihot] No,primjera radi,na akciji nisu.Moram platiti punu cijenu.Dok manjih modela ima na svakom koraku..
2015 08 04
Probaj na krpicama bar gornji dio...donji se još nađe u trgovinama...
2015 08 04
Uzela sam na krpicama jedan,to za prvu ruku dok ne nadjem nesto.Pitala sam par cura,no nisu se javile,a ove koje jesu,javile se kasno,jer mi je trebao do cetvrtka.No i to je lutrija.Uvijek moram pitati jesu li talijanske velicine u pitanju ili "normalne" [:smije] [:smije]
2015 08 04
ja ne mogu naci dublji donji dio [:place] [:place] [:place] sve neke male miniature niske gacice plitko rezane bio je u lidlu diiivnih ali se razgrabe
2015 08 04
a se i tak suncam u toplesu, gornji dio stavim sam kad idem na kavu [:hihot]
2015 08 04
Ima u Calzedoniji,dublji ali ne bapski model,super je kroj,ali je oko 180kn..
2015 08 04
1 2