Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

vjerojatno ekstra glupo pitanje

pa čuj.... [:hihot] [:hihot] jezičina košta. Nije šef, nego poslovođa (isit drek), ali pitanje je bilo na mjestu a dućan pun klijenata, šokiranih njenom bahatošću , netko mora takve spustiti na zemlju, pod svaku cijenu [:smije]
2015 08 09
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 08 09
Pozdrav, neznam kako pokrenuti novu temu pa da pricamo o tome i iako nema veze s krpicama zanima me dali se koja susrela s prijevarama preko njuskala? Evo npr. Ja sam uvijek prvp uplatila i stvari su dosle normalno i tu i preko njuskala i sad sam narucila mobitrl,jer sam svoj slucajno strgala, procala s covjekkm preko meila i uplatila 500kn za iphone 4 i proslo je tjedan i pol a mobitel jos nije dosao, a covjek ne odgovara uopce na meil a rekao je da ce poslat preporuceno...sto sad radit? Prijavit policiji? Mogu. Li oni tu nes pomoc? Jel tko imao takav problem? Slobodno se javite u poruke i hvala :)
2015 08 10
Puno hvala na objašnjenju, Maja 2015 i NomadOrganic. [:zaljubljen] Taaako, taaako sam se nasmijala sa ovim osvrtom na to a za što će uopće Nomadici duck tape i otkazom, ma nemate pojma... [:smije] [:smije] [:hihot] Al sad u malo ozbiljnijem tonu... [:pospan] Draga luckaazg, novu temu pokreneš tako da klkneš na vrhu stranice izbornik "Forum ", malo proskrolaš dolje i pregledaš kakve sve vrste tema postoje, odabereš neki podform (podforum su svi naslovi, ono masno plavim slovima otisnuto) gdje će se tvoja tema najbolje po smislu uklapati, i klikneš na neki od tih podforuma, koji kad se otvori će prikazati brdo tema i usput u goenjem desnom kutu će stajati ikonica zelene olovčice i napisana opcija "Otvori novu temu", tako nekako. Klikni na to i piši. Sadržaj onoga što napišeš možeš kasnije mijenjati. Jedino naslov ne možeš, on ostane fiksan.
2015 08 10
U vezi tvoje prijevare na Njuškalu... To je vrlo česta pojava tamo..pa i ovdje.... jer na žalost ne postoji instrument osiguranja od prijevare kada kupnja ide na način da se uplati nekom skroz nepoznatom novac pa kakti trebaš dobiti kupljeni predmet... Policiji prijaviti možeš (čak i trebaš) ali ne računaj s time da će ga oni kazneno goniti jer je potrebno prekoračiti određeni iznos krađe da bi policija išla tužiti nekoga, mislim da je to sada 1000 kn, ali možda je 2000 kn, neka me cure isprave. Mijenjalo se bilo. Ako ima više ljudi koji su prevareni pa se oni uspiju dogovoriti oko udruživanja u zajedničku tužbu, onda možda...ali puno sreće s time... [:ljut] Većini se ne da zafrkavati sa tim iznosom pa lagano poodustaju i na kraju lopov prolazi nekažnjeno. [:znoji] Molim te, molim te, molim te, nikada više nemoj uplaćivati nekome novac a pogotovu tako velik iznos na neviđeno... [:place] Obavljaj isključivo primopredaje sa Njuškala za takve veće iznose, možeš čak angažirati neku curu odavde sa Krpa ako nije u tvom gradu, ali neku sa puuunoo (ZBILJA puno!) pozitivnih povratnih... [:tuzan] Žao mi je.
2015 08 10
čak je i prevarena ženskica odustala....ali naša ulješurica ne odustaje !! [:place] i kako sad je ostaviti samu, ucviljenu i neodgovorenu?? [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 08 10
Svaki prodavač kad se ulogira na njuškalo , daje oib. Obrati se njuskalovoj službi, ažurni su u odgovaranju. Nisu odgovorni za ovakvo nešto, ali mogu blokati taj profil pa vjerujem da se taj isti sa svojim oibom ne moze vise ni ulogirati , odnosno napraviti novi prodajni profil. i poslušaj ubuduće ovo što Uljeshura reče , vjerujem da ce ti tu uvijek netko uletiti i odraditi primopredaju jer sa tolikom lovom nije zafrkancija
2015 08 10
Žalosno je to kaj Oib ne vrijedi baš puno jer iskreno može jednostavno uzeti tuđi.(npr.ode u birtiju i prepiše s računa). Ne bi brko i ekipa imali na desetke prevarsntskih profila.
2015 08 10
eto...ja sam naivna i ne razmišljam uopće o tako nečemu [:place] [:tuzan]
2015 08 10
Ja sam realna,pa razmišljam previše unaprijed . [:smije]
2015 08 10
[:hihot] [:hihot] [:jezik]
2015 08 10
curke da se javim sta sam na kraju napravila xd tata mi je predlozio da na taj magnet stavim jos jedan magnet (imala sam jedan koji je otpao sa ukrasa za frizider) tanak je i crne boje je te je super riješenje [:smije] kraj 2 magneta, treci izgubi svojstvo [:smije] [:smije] tata spasio stvar [:hihot]
2015 08 15
1 2 3