Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Koristi li tko novu stranicu za prodaju rabljene odjeće?
2024 03 22
prvi put čujem, može malo objašnjenja , kao krpice ili ?
2024 03 22
Pogledala sam ju sad,cini se zanimljivo, dam joj sansu sigurno :")
2024 03 22
Nova stranica za poklanjanje: Poklanjam vam
2024 03 22
Platforma Vinted prikazuje sve članove, ne samo članove iz Hrvatske pa su artikli konkurentni s onima na EU tržištu. Zaštita kupca je obavezna i dodaje se na svaki artikl pri kupnji. Dodaje se i dostava koju plaća kupac u većini slučajeva.
2024 03 22
> Chanella: > Vinted nije u hr nazalost 🙈 objavili su jučer: Hello Hrvatska! We're excited to welcome Croatia to Vinted. Starting today, people in Croatia can buy and sell pre-loved items on our platform. It's all part of our mission to make second-hand the first choice. Become a part of our community of over 80 million members globally – download the app or visit vinted.hr today.
2024 03 22
Malo sam ih proučila i nikako mi se ne sviđaju jer ne mogu filtrirati npr da vidim samo ono što je iz Hrvatske 😒 Jedino što mi se sviđa je što izbace najsličnije artikle od onoga koji se otvori
2024 03 23
Evo ja idem ovo kupit, cijena prava sitnica :P ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3ffde779e556373b5f211ed4ec52e2a3.jpg)
2024 03 24
Ja sam bas jucer napravila profil i stavila oglase :) malo sam gledala sto se nudi i primjetila da su svi (ili vecina) oglasi poljskih prodavaca. Je li tako i kod vas?
prije 29 dana, 10:23
> kreativankaos: > Ja sam bas jucer napravila profil i stavila oglase :) malo sam gledala sto se nudi i primjetila da su svi (ili vecina) oglasi poljskih prodavaca. Je li tako i kod vas? Vjerojatno jer jako malo naših zna za njih
prije 28 dana, 14:26
Napisali su da je dostava unutar Hr za sada besplatna do kraja rujna, kao i između Hr i Poljske do kraja svibnja...treba proučiti malo kako funkcionira, što nas je više... to znači da može postati bolja alternativa 😅
prije 27 dana, 18:49
Da zgodno dosta Znate li možda još koju stranicu za prodaju?
prije 26 dana, 07:14
Danas mi na oglasu izbacilo i dosla sam ovdje javiti ali vidim da vec jeste, vinted u Njemackoj je bas popularan i top stranica, jako sam se obradovala!! Vjerujte mi kad se ljudi budu prebacili tamo, sad je jos nova i nema jos puno ljudi tamo, pa naravno ne mozete ocekivat ne znam kakvu prodaju, ali kad bude, objava artikla prejednostavna, ucitavanje slika brzo, nema stekanja, uvijek sve funkcionira, iskreno bas me obradovala ova vijest i moje iskrene preporuke za app
prije 25 dana, 07:53
Meni je za sada aplikacija odlična! Jednostavna za korištenje i ful organizirana. Napravila sam i prvu narudžbu pa ćemo vidjeti kakvo će doći hehe :) ,:)
prije 24 dana, 15:05
Moji svi paketi prodane robe vec danima stoje u Zg skladistu jer Vjnted nije organizirao prikup iz HR za Poljsku 🤣 Tako mi je rekla zenskica iz Box Now koji je pokupio moj paket iz Siska za Zg. Sutra je 1. prodanom artiklu zadnji dan za predvidjenu isporuku, pa bumo vidjeli sta ce reci 🤭 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22e4a9b3da6f89a2e2228b17022c2f6b.jpg)
prije 24 dana, 16:15
1 2 3 4 5 ... 13