Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Imam pitanjce u vezi slanja - kako funkcionira pakiranje robe i naplata tih kutija?
2024 04 12
Pakirate u svoje, bitno da je čvrsto i gore ako želite a i ne morate napiše šifru koju ste dobili. Ja na paket nisam ništa pisala i svi su stigli i naplaćeni. Marate se držati dimenzija, boxevi su im prostrani. Ako vam u opisu stoji mali paket onda mora i u njega stati, ne može ići u srednji ili veliki.
2024 04 12
Pozdrav, imam pitanje. Stavila sam neke stvari na prodaju na Vinted aplikaciju prije dva dana. Uredno mi dolaze obavijesti da su neki korisnici dodali neke moje artikle u omiljene, ali bez ikakvih upita od tih korisnika. Samo: Pozdrav, ja sam taj i taj. Da li je praksa da se javite takvom korisniku i ponudite mu neku cijenu i više informacija (vidim da mi u aplikaciji nude da napišem poruku) ili čekate da netko baš vas kontaktira sa konkretnim upitom? Nemam baš neka iskustva s prodajom, tek sam pred neko kratko vrijeme počela prodavati na Krpicama pa bi svaki savjet dobro došao.
2024 04 12
Nema potrebe se javljati, i ja milijun stvari stavljam u omiljene pa pregledavam kad stignem, i tu i tamo. Ukoliko je Kupac zainteresiran, sam će se javiti. Zapravo ne volim kad se moji omiljeni smatraju upitom :) Evo moj profil na Vinted, također sam nova: visnyav
2024 04 12
Hvala na odgovoru. Kažem, nemam baš nekog iskustva u prodaji pa je svaki savjet dobro došao. :)
2024 04 12
Milsim da je ta nova platforma dobrodošla. Kao da je neko zasićenje ovdje na krpicama, postalo je gotoov nemoguće prodati nešto čak i po vrlo povoljnim cijenama. Konkurencija možda potakne i krpice da se malo osuvremene i poboljšaju kvalitetu uslige za korisnike.
2024 04 12
Upravo sam obavila svoju prvu kupnju na Vintedu i to jedne stvari koju jako dugo tražim ovdje i to za manje od 5 eura! 🎉 Jedini problem: preveliki izbor : ))))
2024 04 12
Pozdrav! Da još jednom provjerim, Na kutiju se ne piše nikakva adresa?? Samo kod utipkam?
prije 29 dana, 11:35
Tako je, utipkate kod i otvori se pretinac, gurnute unutra i zatvorite vratašca. Kuriri imaju svoje naljepnice kupca koje nalijepe na paket.
prije 29 dana, 13:52
> ValerijaDM: > Upravo sam obavila svoju prvu kupnju na Vintedu i to jedne stvari koju jako dugo tražim ovdje i to za manje od 5 eura! 🎉 > Jedini problem: preveliki izbor : )))) :') :') :')
prije 29 dana, 13:52
> wonderwomen: > Pakirate u svoje, bitno da je čvrsto i gore ako želite a i ne morate napiše šifru koju ste dobili. Ja na paket nisam ništa pisala i svi su stigli i naplaćeni. Marate se držati dimenzija, boxevi su im prostrani. Ako vam u opisu stoji mali paket onda mora i u njega stati, ne može ići u srednji ili veliki. hvala puno na odgovoru🙏🏻🫶🏻
prije 29 dana, 15:18
> lana2001: > > crnaiva: > > > lana2001: > > > > crnaiva: > > > > Da li je netko prodao nešto preko Vinted aplikacije? Kako funkcionira, uplata sjeda na račun prije slanja paketa? Stigla mi je poruka da sam prodala artikl i da preuzmem oznaku za slanje i tu me traži moje podatke i kućnu adresu ali ne i broj računa pa ne kužim kako će mi kupac uplatiti 🤔 > > > Kupac kupi i uplati vintedu. Vinted taj novac vama isplati kada kupac preuzme paket. Dakle, taj novac se kupcu skinuo s racuna i rezerviran je za vas. Vi nakon sto on uplati, upisete podatke i generira vam se kod za paketomat ili box now. Nakon sta se generirao kod, s njim odlazite do najblizeg paketomata i predajete paket, sve po uputama. Paket obicno stigne za 3-5 dana u HR, za vani ne znam. Sve mozete pratiti i vidjeti kada kupac dobije. 😊 > > Hvala puno na objašnjenju :) evo generirala sam kod i nosim danas do paketomata, šaljem u poljsku pa se nadam da će stići u roku. Buni me samo da li Vinted uplaćuje na moj račun ili kako jer nigdje nisam morala upisati broj računa? 🤔 > Odite u postavke pod saldo ja mislim i tamo upisite IBAN. Novac ce vam se prenjet u taj saldo, pa kada zavrsi kupovina samo ga trebate prebacit na racun. U roku 1 dana oni vam ga uspjesno prebace na racun 😊😊 Hvala puno na pomoći, nadam se da će moja prva prodaja proći u redu 😊
prije 29 dana, 03:51
Hvala na pomoći! Jučer sam preuzela aplikaciju, objavila 18 i prodala 4 artikla. Za sada mi se sviđa! 😊 U fazi sam declutteringa pa mi paše i cjenjkanje i manjak komunikacije.
prije 29 dana, 04:28
U kojem roku od preuzimanja paketa prebacuju novce na račun? Hvala.
prije 28 dana, 17:21
Pozdrav, unatoč svojoj skeptičnosti odlučila sam isprobati Vinted. Objavila sam nekoliko artikala te pročitala informacije o načinu plaćanja, ali moram priznati da nisam baš dobro shvatila kako funkcionira plaćanje - odnosno nisam baš povjerljiva previše prema tim stvarima. Bi li mi netko bio voljan to pojednostavljeno objasniti? Ako primjerice upišem broj svog računa i podatke, pretpostavljam da je to za moguće kupce, da plaćanje ide uplatom? Moram li to učiniti odmah na početku, prije moguće prodaje ili kako? Hvala unaprijed.
prije 28 dana, 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17