Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> wonderwomen: > HELP! > Dali sa dobivenim kodom LD........HR idem u pošto ili na paketomat? Moram u pon. poslati paket. Danas sam u pošti pitala pa su mi se čudili što pitam, kao treba mi broj paketomata gdje ide. Koja je točna proceduda? Please pomoć, tko je slao :D Znaci ako imate paketomat u blizini probajte da li Vam prihvaca taj paket kad odete tamo, ako ne onda ide na postu. Nisam sigurna, ali mislim da to zavisi da li kupac stavi opciju da primi na paketomat ili postom. Uglavnom ako pise da paket nije pronaden ide na postu. Sa tim LD brojem dodete na postu i kazete teti ma salteru ako nema pojma sto je to(a vevina nije upucena) da ide na placeni pivrat kao i za about you i da upise sifru. Nedajte se zavarat ako Vam kaze da to ne moze iz svih posti, jer moze. Samo Vi njoj lijepo recite da proba.
prije 24 dana, 14:09
Kupac iz poljske je htio kupit jedan artikl od mene i ponudio cijenu od 3.50 eura, ja prihvatim, a on nudi jos manju cijnu od 2.50 eura i kazr da je dostava preskupa. Sad mi nista nije jasno, jer koliko znam dostava je besplatna do kraja mjeseca za Poljsku i sad tvrdi da je platio to 13 eura, sto mi je suludo, a pogotovo da je i tako nema smisla da bi dostava bila tako skupa ili sam u krivu, trazila sam kupca da mi to screena, ali nije htio, pa sad ne znam laze li zato da dobije nizu cijenu ili je stvarno tako. Kontaktirala sam support vinted i sve im opisala te ih pitala da li je jos uvijek akcija i besplatno, na sto sam dobila glupav odgovor od Lane iz podrske koji nema veze sa mojim upitom i glasi ovako ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6d6075bbc61e6098ff9232cb63ca9f3.jpg) Na to sam joj screenala dio u kojem na njihovoj aplilaviji pise da je dostava besplatna do kraja mjeseca pa je ipak procitala mail sa razumijevanjem i rekla da nema pojma i do mora pitata druge kolege pa ce mi povratno odgovoriti.
prije 24 dana, 14:22
E to nisam znala da joj kažem da je plaćeni povrat. Paket ide na paketomat, probati ću opet u pošti ako ne onda ću ići na paketomat. Hvala na info.
prije 24 dana, 14:43
Poštarina je besplatna do kraja mjeseca, ali mislim samo za boxnow ne i za poštu, paketomat.
prije 24 dana, 14:45
> Ivs196: > Hvala na pomoći, pokušam odnijeti na postu! > ❤️ Pozzz, dali vam je prošlo slanje sa onim kodom u pošti na paketomat, ja sam danas imala problema u pošti, teta se isčuđavala kao da je s marsa pala i ništa nisam obavila.
prije 24 dana, 14:55
> kkorina: > Kupac iz poljske je htio kupit jedan artikl od mene i ponudio cijenu od 3.50 eura, ja prihvatim, a on nudi jos manju cijnu od 2.50 eura i kazr da je dostava preskupa. Sad mi nista nije jasno, jer koliko znam dostava je besplatna do kraja mjeseca za Poljsku i sad tvrdi da je platio to 13 eura, sto mi je suludo, a pogotovo da je i tako nema smisla da bi dostava bila tako skupa ili sam u krivu, trazila sam kupca da mi to screena, ali nije htio, pa sad ne znam laze li zato da dobije nizu cijenu ili je stvarno tako. > Kontaktirala sam support vinted i sve im opisala te ih pitala da li je jos uvijek akcija i besplatno, na sto sam dobila glupav odgovor od Lane iz podrske koji nema veze sa mojim upitom i glasi ovako > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6d6075bbc61e6098ff9232cb63ca9f3.jpg) > Na to sam joj screenala dio u kojem na njihovoj aplilaviji pise da je dostava besplatna do kraja mjeseca pa je ipak procitala mail sa razumijevanjem i rekla da nema pojma i do mora pitata druge kolege pa ce mi povratno odgovoriti. Lana je hit kao agent,nikad ne cita poruke nego samo piskara automatske odgovore 😀
prije 23 dana, 13:14
Lana je vrlo vjerojatno AI x-)
prije 23 dana, 20:05
na stranicama Vinteda sam vidjela da za svaki oglas prodavač odabire dimenzije paketa i tu je kod svake veličine određen podatak i do koje težine paket može biti, ali na stranicama BoxNow-a ne vidim da imaju ogranićenja u težini već samo dimenzijama? Zna li netko da li je na Vintedu samo okvirno navedena preporučena težina tj. što ako je paket npr 2,5 kg a predviđena je težina 2 kg?
prije 22 dana, 14:43
Pozdrav cure i ja sam obavila prvu kupnju na Vintedu,a voljela bih da imamo veću bazu cura iz Hrvatske,moj nick je zagi.ka pa me zapratite,a sigurno ću i ja vas.
prije 22 dana, 15:19
Pozdrav svima da li netko zna da li postoji bilo koji način za kupovinu kozmetike preko Vintega (koja nije tekućina: sjenilo, rumenila..); jer imaju predobre cijene vrhunske kozmetike u Poljskoj. Hvala vam
prije 21 dan, 20:38
Pozdrav, je li i za nas postarina besplatna ako narucimo nesto od poljskog prodavaca?
prije 20 dana, 15:46
Da, do kraja svibnja.
prije 19 dana, 14:10
Pozdrav curke! Zanima me da li se nekome desilo da su mu odjednom “blokirali” racun jer “krši pravila zajednice” tipa govori mržnje itd ili je to kako Vintedu pukne kao sto je prethodno bilo kad su blokirali svako toliko eto tako. Kolegica je prodavala i tamo i jutros normalno usla u svoj account da bi joj nakon pola sata dosla ta poruka. Svakako losa organizacija svega
prije 18 dana, 05:55
> wonderwomen: > Da, do kraja svibnja. Hvala.
prije 18 dana, 16:27
> samomisespava: > Pozdrav curke! > Zanima me da li se nekome desilo da su mu odjednom “blokirali” racun jer “krši pravila zajednice” tipa govori mržnje itd ili je to kako Vintedu pukne kao sto je prethodno bilo kad su blokirali svako toliko eto tako. Kolegica je prodavala i tamo i jutros normalno usla u svoj account da bi joj nakon pola sata dosla ta poruka. Svakako losa organizacija svega I meni se to desilo na nekih 4-5 sati nakon čega su me odblokirali. Čini se da je riječ o nekoj automatskoj provjeri novih profila. A moguće je da se to događa i ako prebrzo pretražujemo i lajkamo, tako npr. Soundcloud javlja upozorenje kad u kratko vrijeme lajkam veći broj pjesama (stranica "misli" da je riječ o botu).
prije 18 dana, 16:47
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21